تارتار: ذوب‌آهن فقط برای برد می‌آید

سرمربی نفت مسجدسلیمان معتقد است شرایط ذوب‌آهن موجب می‌شود تا آنها کار دشواری برابر این تیم اصفهانی داشته باشند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از دیدار با ذوب‌آهن اظهار کرد: بازی بسیار سختی برای ما خواهد بود. ذوب‌آهن نتایج خوبی را در هفته‌های اخیر به دست نیاورده و برخلاف کیفیت تیمی و بازیکنان بسیار خوبی که در اختیار دارد، نتوانسته در جدول جایگاه مناسبی داشته باشد.

او با بیان اینکه ذوب‌آهن محکوم به پیروزی است، ابراز کرد: ذوب‌آهن برای بردن وارد بازی می‌شود که این موضوع کار ما را سخت می‌کند؛ ما هم برای این نوع بازی حریف طرح و برنامه ویژه‌ای داریم و سعی خواهیم کرد از تاکتیک‌های مورد نظر استفاده کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: تیم بسیار خوبی داریم و نتایج خیلی خوبی در این فصل به دست آوردیم. با توجه به اینکه هر دو تیم بازی را روی زمین دنبال می‌کنند، کیفیت خوب چمن ورزشگاه فولادشهر این اجازه را به هر دو تیم می‌دهد تا تاکتیک‌های مد نظرشان را پیاده کنند؛ به نظرم فردا مسابقه زیبایی را شاهد باشیم.

تارتار ادامه داد: امیدوار هستم هر تیمی که استحقاق بردن را دارد، به نتیجه دلخواه خود برسد. برای ذوب‌آهن در تمام بازی‌ها، به غیر از دیدار فردا آرزوی موفقیت دارم.

او یادآور شد: ذوب آهن باشگاه بسیار توانمندی است و از نظر ساختاری بسیار قوی هستند. مدیریت خوبی دارند و از نظر بازیکن، واقعا از پتانسیل بالایی برخوردار هستند. جایگاه واقعی ذوب‌آهن این نیست و می‌توانستند رتبه بهتری داشته باشند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره وضعیت بازیکنان تیمش برای این بازی گفت: محروم و مصدوم نداریم ولی یکی، دو بازیکن ما با ویروس کرونا درگیر شدند که امیدوار هستیم به شرایط خوب خود برگردند.

بیشتر بخوانید:
نکونام: چشم نوجوانان به ۲۰۰ بازی ملی باشد
هشدار گل‌محمدی به بازیکنان پرسپولیس
برنامه فوق فشرده برای اتمام فصل فوتبال ایران 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران نشست خبری مهدی تارتار مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان ذوب آهن ذوب آهن-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال