تارتار : شاید فقط یک مهاجم بگیریم

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: بازی با سایپا در سطح خوبی برگزار شد و هر دو تیم بازی جاندار و سنگینی را مقابل هم انجام دادند ......

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: بازی با سایپا در سطح خوبی برگزار شد و هر دو تیم بازی جاندار و سنگینی را مقابل هم انجام دادند.

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی تارتار در پایان دیدار دوستانه تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: بازی خیلی خوب و جانداری بود که جا دارد در اینجا از میزبانی تیم سایپا تشکر کنم و برد را هم به این تیم تبریک می گویم.

وی افزود: چنین بازی های دوستانه ای کمک زیادی به تیم ها می کند تا ترکیب نهایی خود را بشناسند. هر چند که نتیجه بازی تداکاتی ملاک نیست و دیدید ما از دقیقه 60 تمامی نفرات اصلی خود را از زمین بیرون کشیدیم. اعتقاد دارم تیمم در این بازی محک جدی خورد.

تارتار درباره اعتراض خودش و شاگردانش به داور بازی نیز یادآور شد: داور بیشتر به سود تیم میزبان سوت می زد که این امر طبیعی بود. او چون دو پنالتی برای ما گرفته بود دیگر روی این را نداشت که باز هم خطاهای آنها را در درون محوطه جریمه شان اعلام پنالتی کند.

سرمربی پارس جنوبی جم درباره عملکرد تیمش در فصل نقل وانتقالات نیز تصریح کرد: خداراشکر ما 95 درصد بازیکنانی را که می خواستیم به خدمت گرفتیم و مدیریت باشگاه که جا دارد از آنها تشکر کنم تقریبا نفرات مدنظرمان را جذب کردند. در حال حاضر به دنبال جذب یک مهاجمی هستیم که از بازیکنان فعلی مان در این پست بهتر باشند چرا که واقعا نفرات خوبی در پست خط حمله در اختیار داریم.

تارتار در پایان گفت: روز چهارشنبه این هفته راهی ارمنستان خواهیم شد و در آنجا 3 بازی دوستانه که یکی از آنها با استقلال تهران خواهد بود، انجام خواهیم داد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال