تارتار: شروع متمرکز لیگ فقط در تهران ممکن است

سرمربی نفت مسجدسلیمان می گوید برگزاری متمرکز مسابقات فوتبال به جز تهران در هیچ شهر دیگری امکان پذیر نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی تارتار درباره پیشنهاد ستاد مبارزه با کرونا برای برگزاری متمرکز رقابت های لیگ برتر در کیش یا شهرهایی که وضعیت سفید دارند، بیان کرد: من هم این مساله را شنیدم و نمی دانم تا چه صحت داشته باشد، اما واقعیت این است که جزیره کیش ظرفیت میزبانی از این همه مسابقه را ندارد.


وی ادامه داد: کیش فقط یک زمین دارد که آن هم تا جایی که ما می دانیم چمنش ایده آل نیست. از طرف دیگر حتی وضعیت چمن هم ایده آل باشد، اینکه ۷۲ مسابقه باقی مانده لیگ برتر را بخواهند در مدت ۴۰ روز در یک زمین برگزار کنند، شوخی است و نمی شود به آن فکر هم کرد. حال شما فرض کنید ۱۶ تیم بخواهند در کیش اسکان یابند و هرروز همه آنها در همین یک زمین چمن تمرین هم بکنند؟ آیا این چمن شرایط خوبی خواهد داشت؟


سرمربی نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا به طور کلی برگزاری متمرکز مسابقات در یک شهر امکان پذیر است، تاکید کرد: من فکر می کنم فقط در تهران این امکان وجود دارد. به غیر از پایتخت هیچ شهر دیگری در ایران نیست که چند ورزشگاه نسبتا مناسب برای برگزاری مسابقات داشته باشد. در تهران به غیر از آزادی، ورزشگاه های تختی، شهرقدس، دستگردی  هم می توانند پذیرای بازی ها باشند. از طرفی تیم ها مشکل زمین تمرین هم ندارند و اگر قرار به برگزاری متمرکز بازی ها باشد، فقط در پایتخت می شود آن را اجرا کرد.


تارتار در پایان افزود: من همچنان درک نمی کنم که چرا مسئولان رای به تعطیلی مسابقات فوتبال نمی دهند. در شرایطی که آمار ابتلا به کرونا پایین نیامده و وضعیت اضطراری است برگزاری رقابت های فوتبال چه فایده ای دارد؟ چرا باید با جان این همه آدم بازی شود که فقط لیگ به پایان برسد؟ امیدوارم واقعا مسئولان به صورت جدی به تعطیلی مسابقات فکر کنند.

بیشتر بخوانید:
پیشنهاد عجیب؛ لیگ برتر در کیش برگزار شود!
پرسپولیس با استوکس فسخ نکرده است
ماموریت ویژه مدیرعامل استقلال برای سعید رمضانی 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران مهدی تارتار لیگ برتر ایران مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال