تارتار: فصل را با جایگاه خوبی تمام خواهیم کرد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است عملکرد داوری تاثیری زیادی در شکست سه بر صفر تیمش داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار که تیمش با سه گل مقابل مس رفسنجان شکست خورد در نشست خبری این مسابقه حاضر شد، اما پیش از اینکه حرف‌هایش را آغاز کند، رمضانی مدیر رسانه این تیم نسبت به عملکرد داوری اعتراض کرد و در این مورد گفت:« شاهد داوری بسیار ضعیفی بودیم که یک پنالتی نگرفت و در صحنه گل سوم هم خطای بازیکن مس را روی بازیکن ما نگرفتند. واقعا دیگر نمی دانیم چه باید کرد. دیروز و امروز برای تیم های اصفهانی فاجعه داوری رخ داده است. در فصل گذشته به گفته رئیس کمیته داوران ۱۶ امتیاز ذوب آهن از دست رفته است. فکر می ‌کردیم در فصل جدید روند بهتر باشد ولی در حال بازگشت به قبل هستیم که برای فوتبال ما فاجعه بار است.» 


پس از صحبت های رمضانی، مهدی تارتار در مورد اتفاقات بازی صحبت هایش را اینطور آغاز کرد: جا دارد تبریک بگویم به مس رفسنجان به خاطر پیروزی ارزشمندی که به دست آوردند. در نیمه دوم با توجه به اینکه نیاز به گل داشتیم، باید باز می کردیم و در ضدحمله خیلی خوب عمل کردند و توانستند سه گل بزنند.


او با اشاره به عملکرد تیمش در نیمه اول اضافه کرد: درنیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و می ‌توانستیم در همان نیمه اول به گل برسیم که نشد. خواهش می کنم از مسئولان دپارتمان داوری به این سوال پاسخ بدهند که چرا پنالتی میهمان را به درستی می گیرند ولی پنالتی میزبان را نمی گیرند. برایم عجیب است و شائبه ایجاد می کند. نمی دانم چرا ولی امیدوارم پاسخگو باشند.


تارتار در ادامه صحبت هایش بار دیگر به سوت های داور مسابقه اشاره کرد و در این مورد افزود: وقتی نتیجه سه هیچ می‌شود، صحبت در مورد آن با مردم عامی بی معنی است ولی برای آنها که اهل فن هستند به خوبی می دانند که اگر تیم در نیمه اول به بازی برگردد، در نیمه دوم لازم نیست هجومی و باز بازی کند. به هر حال داور در صحنه پنالتی تاثیرگذار بود و در چند صحنه دیگر.»


ذوب آهن در حال حاضر ۱۰ امتیاز کسب کرده و در رتبه نهم قرار دارد. تارتار از هواداران تیمش خواست صبور باشند و در بخش دیگری از حرف هایش قول داد تا فصل را با رتبه خوبی تمام کند: به هر حال این بازی برایمان تمام شد.من همان روز اول هم گفتم که این تیم کار دارد. اصلا نگرانی در مورد تیم ما وجود ندارد. قبلاا هم گفته ام ولی باید کار و تلاش کنیم. مطمئن هستم با بچه هایی که گرفتیم، سربلند بیرون می آئیم و باید صبور باشیم. ضمن اینکه شش تا از هشت بازی با تیم های بالای جدول بوده است. در چند سال گذشته شرایط خوبی ندشته ایم. هواداران صبور باشند. قول می دهم در پایان این فصل جایگاه خوبی داشته باشیم.


پس از صحبت های مهدی تارتار شاهد مطرح شدن سوال عجیبی از سوی یکی از خبرنگاران حاضر در نشست بودیم و او از مهدی تارتار خواست تیمش را در بازی بعدی با پیراهن سفید راهی میدان کند، چون ذوب آهن در هشت هفته گذشته با این رنگ نتایج بهتری کسب کرده است. سرمربی ذوب آهن اما در شرایطی که از مطرح شدن این سوال تعجب کرده بود، به آن با یک جمله پاسخ داد: من اعتقادی به این مسائل ندارم.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان مهدی تارتار