تارتار: فقط به خاطر هواداران بازی می‌کنیم

مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی در مورد بازی تیمش برابر سپیدرود اظهارنظر کرد...

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: با احترامی که به تیم‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و حتی پدیده داریم باید بگویم قهرمان واقعی لیگ بازیکنان پارس جنوبی هستند.

به گزارش مدال، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت در هفته بیست‌وششم لیگ برتر, اظهار داشت:
بیشتر از اینکه راجع به بازی فردا صحبت کنم می‌خواهم درباره بازیکنانم حرف بزنم چون اینقدر مشکلات است که نمی‌شود راجع به مسائل فنی حرف زد.
وی ادامه داد:
با احترامی که به تیم‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و حتی پدیده داریم باید بگویم قهرمان واقعی لیگ بازیکنان پارس جنوبی هستند که با این همه مشکلات و معضلات در میانه جدول قرار گرفته‌اند و حضور ثابتی در وسط جدول داشتند. در 10 سال سابقه مربیگری‌ام هیچ‌وقت این بازیکنان را نداشتم از همه آنها ممنونم و دستشان را به گرمی می‌فشارم.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی عنوان کرد:
فقط به خاطر خانواده 40 نفره تیم‌مان و هواداران می‌خواهیم بازی کنیم و فقط به عشق آنها بازی می‌کنیم. از باشگاه برای قول‌هایی که به ما داده شد و هیچ‌وقت عملی نشد گلایه‌مند هستیم. قرار بود پیش از آغاز سال جدید مبلغی از قراردادها به ما پرداخت شود اما این اتفاق نیفتاد. در آن زمان یکی از مسئولان عالی‌رتبه شرکت نفت با من تماس گرفت و گفت تیم را جمع کن و تا 25 فروردین قول‌هایمان را عملی می‌کنیم که متأسفانه این قول نیز عملی نشد. فردا بازی بسیار حساسی با سپیدرود داریم. بازیکنان از لحاظ ذهنی اصلاً وضعیت خوبی ندارند ولی بازیکنانم آنقدر با شرف و با شخصیت هستند که برای خانواده و هوادارانشان با تمام وجود ظاهر شوند.
تارتار با اشاره به سقوط ایرانجوان به تیم دسته سوم و ابراز تأسف بابت رخ دادن این قضیه اظهار داشت:
این می‌تواند درس عبرتی برای مسئولان استان باشد. پارس جنوبی که در سال‌های اخیر چقدر خوب کار کرده و توانسته جایگاهش را در لیگ برتر حفظ کند حالا وضعیت خوبی ندارد. امیدوارم مسئولان به خودشان بیایند و به این تیم کمک کنند، این تیم عشق همه مردم استان است و حتی در استان فارس هم هوادار دارد. امیدوارم برای پارس جنوبی دل بسوزانند تا این تیم به سرنوشت ایرانجوان دچار نشود.
وی درباره سوالی مبنی بر اینکه چه راهکاری برای برون‌رفت از این مشکلات وجود دارد، خاطرنشان کرد:
وقتی قانون دست مسئولان را بسته و نمی‌توانند دیگر برای این تیم هزینه کنند می‌شود تیم را واگذار کرد تا این امتیاز در همین شهر و استان باقی بماند. یا کسانی بیایند و مسئولیت اداره تیم را بر عهده بگیرند یا از شرکت‌های پتروشیمی برای باشگاه بودجه مشخص کنند. راهکار مشخص است اما دلی نمی‌سوزد. تیم رها شده و ما فقط برای خانواده 40 نفره خودمان و هواداران ادامه می‌دهیم. برای شرافتمان فوتبال بازی می‌کنیم چرا که برخی تیم‌ها در قعر جدول برای سقوط نکردن و برخی تیم‌ها در بالای جدول برای قهرمانی می‌جنگند که ما با آنها بازی داریم.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره اینکه گفته می‌‌شود قرار است بازیکنان اعتصاب کنند عنوان کرد:
نمی‌دانم چه تصمیمی گرفته‌اند فقط در شبکه‌های اجتماعی متوجه شدم تصمیماتی دارند. امیدوارم تصمیمات بدی نگیرند و تمرین‌ها ادامه داشته باشد تا بازی‌ها تمام شود.
تارتار راجع به اینکه در گروه‌های مجازی حرف از تحصن هواداران در ورزشگاه به میان آمده عنوان کرد:
نمی‌توانم راجع به این مسائل صحبت کنم اما ما فقط به عشق هواداران و خانواده 40 نفره خودمان مسابقات را ادامه می‌دهیم. دیگر کارد به استخوانمان رسیده است. من نمی‌توانم در چشم بازیکنانم نگاه کنم چون هفته‌ها و ماه‌ها از عدم دریافت مطالباتشان می‌گذرد. ما از هر 16 تیم لیگ برتر کمتر دریافتی داشته‌ایم حتی از استقلال خوزستان و سپیدرود؛ برای همین است که می‌گویم قهرمان اصلی لیگ بازیکنان پارس جنوبی هستند که با این وضعیت هیچ وقت اجازه ندادند تیم خطر سقوط را احساس کند.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال