تارتار: مجیدی تیم خوبی ساخته است

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: باید به تیم امید خسته نباشید بگوییم آنها در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردند....

مهدی تارتار گفت: شاگردان مجیدی در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردند.

به گزارش مدال، مهدی تارتار بعد از تساوی بدون گل مقابل تیم امید در دیداری دوستانه گفت: باید تشکر کنم از حمید استیلی که دعوت کرد برای این مسابقه، بازی سنگینی بود. تیم ما 7-8 روز است که کارش را شروع کرده و کیفیت خوبی نداشتیم بخصوص در نیمه دوم که تیم دوم ما بازی کرد. باید به تیم امید خسته نباشید بگوییم آنها در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردند. ما باید سریع تر عمل کنیم زیرا از همه تیم های لیگ برتری عقب تر هستیم.

وی افزود: حضور حمید استیلی به عنوان مدیر و فرهاد مجیدی جوان که تجربه و جوانی کنار هم قرار گرفته است و تیم خوبی دیدیم و امیدواریم که این تیم به المپیک صعود کند.

تارتار در مورد حضور سرمربی تیم ملی در این مسابقه گفت: حضور ویلموتس در این بازی نشان داد که او فرق هایی با کی روش دارد والان هم نزد او می روم که از او تشکر کنم. شما می بینید که دیگر مثل گذشته نیست و بازیکنان شایسته به تیم ملی دعوت می شوند.

وی در مورد ارزیابی اش از لیگ برتر آینده و احتمال لغو آن گفت: امیدوارم فقط شعار نباشد اگر قرار است جدی بگیرند خوب است با این شرایط دوست نداریم مسابقات آغاز شود. اگر حق پخشی هست به فوتبال بدهند و درآمدزایی شود و امیدوارم روی حرف شان بایستند و همه چیز اصلاح شود. امیدوارم مسئولان به فکر باشند و ما تبعیت می کنیم.

اخبار مرتبط:

توقف تیم امید جلوی چشم ویلموتس

ویلموتس تماشاگر تیم فرهاد مجیدی شد

تگ ها


مهدی تارتار فرهاد مجیدی تیم فوتبال امید نفت مسجدسلیمان مارک ویلموتس کارلوس کی روش فوتبال