تارتار: مقابل استقلال خوزستان محکوم به برد هستیم

فردا در چارچوب رقابت های لیگ برتر خلیج فارس، تیم های پارس جنوبی و استقلال خوزستان به مصاف هم خواهند رفت ......

فردا در چارچوب رقابت های لیگ برتر خلیج فارس، تیم های پارس جنوبی و استقلال خوزستان به مصاف هم خواهند رفت.

مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در نشست خبری قبل از این دیدار با تسلیت درگذشت شماری از هموطنانمان در حادثه کشتی سانچی اظهارداشت:

در نیم فصل دوم بردی نداشتیم و در بازی فردا محکوم به برد هستیم. در این مدت بازیکنان خوبی مانند آقایی، سیف‌اللهی و چند جوان دیگر به تیم اضافه شدند که با حضور آنها تیم تقویت شده است. امیدوارم با یک بازی تماشاگرپسند سه امتیاز را برای پارس بگیریم. استقلال خوزستان هم با توجه به شرایطی که در جدول دارد مطمئناً برای کسب امتیاز به این بازی می‌آید، علاوه بر این همیشه تیم‌های ویسی هجومی بازی می‌کنند.

تارتار درباره این سوال که رمز موفقیت پارس جنوبی با توجه به نتایجی که کسب کرده چه بوده است، یادآور شد:

در تیم ما یک همدلی وجود دارد؛ البته می‌دانید که همیشه در همه تیم‌ها ارکان موفقیت بازیکنان آن تیم هستند. ما بازیکنان بزرگی داریم، شاید به جز دو سه نفر آنها بقیه نام‌های بزرگی نداشته باشند اما واقعاً بازیکنان بزرگ و با کیفیتی هستند. علاوه بر این مدیریت باشگاه هم تلاش می‌کند هرچند مشکلاتی از قبیل مشکلات مالی هم وجود دارد که برای همه تیم‌هاست. امیدوارم این مسائل تا هفته آینده برطرف شود. 

سرمربی پارس جنوبی عنوان کرد:

موفقیت به دست آمده حاصل تلاش بازیکنان و مدیریت و هواداران باشگاه است که در کل کشور کم نظیر هستند. از هواداران می‌خواهم که فردا هم به ورزشگاه بیایند و سکو‌ها را پر کنند چرا که این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد. 

تگ ها


اخبار روز پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال