تارتار: مقابل نساجی، به استقلال فکر نمی‌‎کنیم

سرمربی تیم پارس جنوبی اعلام کرد تیمش کار سختی در بازی حذفی مقابل نساجی مازندران خواهد داشت ......

سرمربی تیم پارس جنوبی اعلام کرد تیمش کار سختی در بازی حذفی مقابل نساجی مازندران خواهد داشت.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از دیدار با نساجی مازندران با تسلیت به احسان تاییدی بازیکن پارس  به دلیل درگذشت پدرش و تبریک عید غدیر صحبت هایی را انجام داد که در ادامه می خوانید:
نساجی حریف سرسختی برای ما است
مسابقات جام حذفی با لیگ متفاوت است و تیم ها معمولا در جام حذفی محتاط تر و با اشتباهات کمتر بازی می کنند. امیدوارم فردا با ارائه یک بازی هوشمندانه و کم اشتباه از سد حریف خوب خود بگذریم و به مرحله بعدی صعود کنیم. نساجی یک تیم ریشه دار است که می تواند حریف سرسختی برای ما باشد.
مقابل نساجی، توجهی به استقلال نداریم
بازیکنان ما بازی به بازی پیش می روند و من نیز با آنها صحبت کردم که در حال حاضر به بازی آینده مقابل استقلال کاری نداشته باشند.
به جوانان میدان می دهم
احتمالا در دیدار مقابل نساجی چند تغییر در ترکیب اصلی خود خواهیم داشت و چند بازیکنی که در این مدت کمتر بازی کردند را به میدان خواهیم فرستاد. تمام تمرکزمان در حال حاضر روی بازی فردا است و حق اشتباه نداریم.
تکذیب یک نرم افزار غیرقانونی
مدیر رسانه ای تیم فوتبال پارس جنوبی جم در ابتدای این نشست  انتشار یک نرم افزار و سایت هواداری منتسب به کانون هواداران این باشگاه را غیرقانونی دانست و اعلام کرد در صورتی که این باشگاه قصد چنین کاری را داشته باشد از طریق کانال این باشگاه اطلاع رسانی خواهد کرد.

تگ ها


اخبار روز پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال