تارتار: مقابل نساجی جای هواداران مان خالی است

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان می گوید بازیکنانش همه توان شان را برای سربلندی مردم مسجدسلیمان خواهند گذاشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی تارتار درباره شرایط نفت مسجدسلیمان قبل از دیدار با نساجی مازندران بیان کرد: شرایط خوبی داریم. بعد از بردی که مقابل ماشین سازی داشتیم اگرچه چند روز تمرینات‌مان به خاطر مسائل مالی برگزار نشد اما شرایط فنی خوبی داریم و آماده شدیم تا مقابل نساجی عملکرد مطلوبی داشته باشیم.


وی درباره دیدار بانساجی گفت: دیدار سختی با نساجی داریم. این تیم از کادرفنی باتجربه و خوبی سود می برد همه می دانیم که نساجی بعد از حضور محمود فکری و کادرفنی توانمندش شرایط خوبی پیدا کرده است. این تیم بازیکنان بزرگی هم دارد و قفطعا کار دشواری خواهیم داشت.با این حال تلاش خواهیم کرد تا بازی خوبی انجام بدهیم و شب خوبی را تجربه کنیم.
سرمربی نفت مسجدسلیمان همچنین گفت: از زمانی که محمود فکری هدایت نساجی را برعهده گرفته، شرایط خوبی پیدا کرده و نتایج این تیم به خوبی همه چیز را نشان می دهد. با این شرایط تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و هواداران مان خوشحال کنیم.


تارتار درباره غیبت تماشاگران در بازی روز جمعه با نساجی تاکید کرد: واقعا جای تماشاگران نساجی در بازی روز جمعه خالی است. من سال گذشته همراه با پارس جنوبی به قائمشهر سفر کردم و از جو ورزشگاه شهید وطنی لذت بردم. واقعا در بازی آینده جای هواداران نساجی و هواداران خوب نفت مسجدسلیمان خالی است. هواداران ما در هیچ جای ایران ما را تنها نگذاشتند و در هر ورزشگاهی به میدان رفتیم، همیشه حمایت مان کردند. قطعا اگر حضور هواداران درورزشگاه آزاد بود، مردم خوب مسجدسلیمان هم حمایت مان می کردند، اما واقعا جایشان در بازی با نساجی خالی است. امیدوارم بتوانیم در این مسابقه نتیجه خوبی بگیریم و این عزیزان را در مسجدسلیمان خوشحال کنیم.


وی درباره آینده نفت مسجدسلیمان افزود: تیم ما خوشبختانه شرایط خوبی دارد. امیدوار هستیم نتایج خوبی که گرفتیم ادامه دار باشد. با وجود مشکلاتی که داریم شک ندارم که بازیکنان ما در نفت مسجدسلیمان همه کار برای سربلندی مردم مسجدسلیمان انجام می دهند. در بازی بانساجی هم شک ندارم بازیکنان هرچه درتوان دارند می گذارند تا بتوانند هواداران نفت را خوشحال کنند.
تارتار درباره اینکه گفته می شود مدیریت باشگاه نفت به اعضای تیم چک بخشی از قراردادهایشان را داده اند، افزود: تا این لحظه چکی به بازیکنان داده نشده اما مدیریت باشگاه قول داده که این چک به اعضای تیم داده شود و من از این عزیزان تشکر می کنم که به فکر مشکلات نفت هستند. امیدوارم هرچه سریع‌تر این مسائل حل شود و بازیکنان با آرامش بیشتری کارشان را دنبال کنند.

بیشتر بخوانید:
کریمی: امیدوارم تفکر خوبی پشت برگزاری مسابقات باشد
شوک سوم به لیگ برتر؛ ۱۲ کرونایی جدید
حکم نهایی پرونده شکایت از فردوسی‌پور 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران مهدی تارتار مهدی تارتار نساجی مازندران نفت مسجد سلیمان نساجی مازندران-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال