تارتار: نزدیک بود رکورد ما بشکند، ولی تساوی عادلانه بود

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری بعد از بازی گفت: نزدیک بود رکورد ما بشکند اما خدا عنایت کرد و با ضربه سر زیبای میرجوان به گل رسیدیم. فکر می‌کنم تساوی عادلانه بود....

به گزارش مدال، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بعد از تساوی مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: خوشحالم که باز مردم را می‌بینم. حمایت‌های خوبی داشتیم. از هواداران هر دو تیم تشکر می‌کنم که مرا مورد محبت خود قرار دارند. خاطرات خوب تداعی شد. برای هواداران دلتنگ بودیم و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول پارس جنوبی بهتر بازی کرد و به گل رسید در نیمه دوم ما تغییر تاکتیک دادیم و با ارسال از جناحین توانستیم به گل برسیم. تغییر تاکتیک دیر جواب داد و نزدیک بود رکورد ما بشکند اما خدا عنایت کرد و با ضربه سر زیبای میرجوان به گل رسیدیم. فکر می‌کنم تساوی عادلانه بود.

تارتار در مورد مصوبات وزارت نفت درباره مشکلات تیم‌های نفتی یادآور شد: شرایط ما از پارس جنوبی بدتر است. این تیم 40-50 درصد پرداختی به بازیکنان و کادر داشته در حالی که در تیم ما به غیر از من و کاپیتان که 50 درصد گرفتیم بقیه حدود 20 درصد گرفته‌اند. خدا را شکر می‌کنم نتایج قابل قبولی گرفتیم و از مسئولان می‌خواهم به تیم‌های نفتی که هواداران پرشور دارند توجه کنند. البته شنیده‌ام وزیر دستوراتی داده امیدوارم زودتر مشکلات حل شود.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره جدایی‌اش از این تیم، خاطرنشان کرد: اجازه دهید به این سوال شما پاسخ ندهم. هنوز نیم فصل به پایان نرسیده در این شرایط نمی‌توانم خودم را قانع کنم که تیم را رها کنم. در نیم فصل تصمیم جدی خواهم گرفت.

وی همچنین درباره افتتاح هتل در جمف عنوان کرد: خوشحالیم این هتل افتتاح شد و ما اسکان پیدا کردیم. این مشکل حل شد امیدوارم پارس ساپورت شود و این تیم سالها در لیگ برتر بماند.

بیشتر بخوانید:

پارس جنوبی ۱ نفت مسجد سلیمان ۱ ؛ نبازها باز هم نباختند

خلاصه بازی پارس جنوبی ۱ نفت مسجد سلیمان ۱ / ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال برتر نشست خبری تارتار پارس جنوبی جم نفت مسجد سلیمان پارس جنوبی جم-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال