تارتار: هواداران استقلال درباره فکری صبور باشند

سرمربی تیم‌ پیکان تهران می‌گوید محمود فکری بهتر از سرمربیان قبلس استقلال در فصول گذشته نتیجه گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار سرمربی پیکان قبل از دیدار فردای تیمش مقابل گل گهر سیرجان صحبت هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید: 


بازی راحتی مقابل تیم قلعه نویی نداریم
بازی سنگینی پیش روی ما خواهد بود، بازی کردن با تیم صدرنشین لیگ که یکی از پرافتخارترین مربیان لیگ، مثل امیر قلعه‌نویی بالای سرش است. به هیچ وجه بازی راحتی نداریم، اما خب ما هم هفته گذشته یک بازی خوب و منطقی مقابل استقلال مدعی انجام دادیم و اعتمادبه‌نفس خوبی به دست آوردیم. 


به دنبال بازی هدفمند مقابل گل گهر هستیم
تا جایی که می‌توانستیم، تاکتیک‌هایی را که مدنظرمان بوده است، در تمرینات انجام دادیم، هر چند شرایط آب و هوایی طوری بود که نتوانستیم تمرینات را به طور کامل انجام دهیم. سعی می‌کنیم مقابل گل‌گهر با ارائه یک بازی هدفمند به نتیجه دلخواه‌مان که پیروزی است، برسیم. 


می‌خواهیم دست پر از سیرجان برگردیم
به هر حال چون بازی خارج از خانه است و با تیم صدرنشین بازی داریم، هدف‌مان این خواهد بود که دست پر از سیرجان برگردیم. ضمن احترام به تیم گل‌گهر، می‌توانیم در این بازی برنده هم باشیم، چون اینگونه بازی‌ها برای ما به مراتب راحت‌تر از بازی با تیم‌هایی است که بسته بازی می‌کنند. 


متوقف کردن سومین مدعی؟
همانطور که گفتم هدف ما این است دست پر برگردیم و حتی به گرفتن سه امتیاز فکر می‌کنیم، اما کار سختی داریم. 


فکری جوانی اش را برای استقلال گذاشته است
محمود فکری نسبت به نتایج سال‌های گذشته استقلال، تا به اینجا امتیازهای خوبی گرفته است. او جزو مربیانی است که خوب امتیاز جمع کرده و به نظرم هواداران استقلال باید کمی صبورتر باشند و به تیم فرصت بدهند. فکری جوانی‌اش را برای استقلال گذاشته است و اگر فرصت کافی بدهند، می‌تواند نتیجه لازم را به دست بیاورد. 


غایبان پرتعداد برای بازی با گل‌گهر
بازیکن مصدوم و سرما خورده زیاد داریم. شش یا هفت بازیکن‌مان برای بازی فردا غایب هستند که علیرضا رضایی دروازه‌بان جوان‌مان آسیب دیده است، مهدی شریفی سرماخوردگی دارد، حسین حیدری و محمد نوری هم به همین شکل غایب هستند. همچنین شاهین طاهرخانی مصدوم است و معین عباسیان هم مصدومیت دارد. وحید شیخ‌ویسی هم به دلیل ابتلا به کرونا هنوز کنار ما نیست. امیدوارم این بازیکنان را هر چه زودتر کنارمان داشته باشیم.

تگ ها


مهدی تارتار پیکان تهران