تارتار:هیچ‌کس به فکر تیم پارس نیست

سرمربی پارس جنوبی جم از وضعیت میزبانی تیمش ابراز گلایه کرد....

سرمربی پارس جنوبی جم از وضعیت میزبانی تیمش ابراز گلایه کرد.


مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم وضعیت چمن ورزشگاه تختی شهر جم را نامطلوب خواند و گفت، پارسی‌ها نمی‌توانند از امتیاز میزبانی استفاده کنند.

به گزارش مدال، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال استقلال خوزستان اظهار داشت: این مسابقه از آن بازی‌هایی است که محکوم به پیروزی در آن هستیم و باید ببریم تا شرایط خود را در جدول بهبود ببخشیم.

وی ادامه داد: کسر شش امتیاز در روند تیم استقلال خوزستان تأثیرگذار بود و به این تیم صدمه زد. آنها تیم جوانی هستند که بی‌پروا بازی می‌کنند و چیزی برای از دست دادن ندارند. من برای حریف فردای‌مان احترام قائل هستم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با گلایه از مشکلات این باشگاه و نیز شرایط بد زمین ورزشگاه تختی جم تصریح کرد: بچه‌ها به خاطر زندگی‌شان به این تیم آمدند و باید تأمین شوند. ما مشکلات خود را به گردن گرفتیم، اما نمی‌توانیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. در عمر مربیگری‌ام ندیدم زمین چمن ما به عنوان تیم میزبان به این شکل باشد و باید به همین خاطر از مسئولان شهرستان جم گلایه کنم.

تارتار همچنین خاطر نشان کرد: در شهر خودمان باید از چیزهایی که در اختیار داریم، مراقبت شود. الان در فصل بهار هستیم و 15 روز از فروردین گذشته، اما چمن ورزشگاه‌مان مشکل دارد. متأسفانه هیچ‌کس به فکر تیم پارس نیست.

گفتنی است که سیروس نعمتی نژاد سرمربی استقلال خوزستان در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر نشد.