تارتار و ادامه رویه همیشگی؛ بالانشینی با جوان‌ها

سرمربی پیکان یک بار دیگر تبحر خود در نتیجه گیری با نفرات جوان را نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی تارتار یکی از موفق‌ترین مربیان فوتبال ایران طی سال‌های گذشته بوده است. سرمربی کنونی پیکان طی سال‌های گذشته با پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان روزهای خوبی را سپری کرد و بهترین نتایج تاریخ این دو باشگاه را به دست آورد.

نکته مهمی که تارتار طی سال‌های گذشته همواره به آن توجه داشته جوانگرایی بوده است. این مربی که حالا تجربه مناسبی نیز دارد، همواره علاقه زیادی به استفاده از بازیکنان جوان و باانگیزه داشته است. تارتار طی چند سال گذشته در پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان با استفاده از نفرات جوان و جویای نام بازیکنان متعددی را به فوتبال ایران تحویل داده است. این مربی جوان نشان داده که از بازی دادن به نفرات کم سن و سال ابایی ندارد و حالا همین روند را با پیکان نیز ادامه می‌دهد.

تیم های تارتار طی سال های گذشته با همین نفرات جوان نتایج فوق العاده ای کسب کردند و امسال در پیکان نیز او توانسته با چنین بازیکنانی امتیازات فوق العاده ای را تا پایان هفته پنجم جمع‌آوری کند.
پیکان روز گذشته مقابل گل‌گهر سیرجان یک برد ارزشمند به دست آورد و ۸ امتیازی شد تا جایگاه چهارم جدول را تصاحب کند. در ترکیب پیکان طی بازی های گذشته بازیکنان جوان زیادی به میدان رفتند. سرمربی خودروسازان دیروز هم در ترکیب تیمش بازیکنان کم سن و سالی مانند نادر محمدی، اسماعیل بابایی، علیرضا کوشکی، امیرحسین جدی، مجید عیدی و امیر روستایی که اکثر آنها محصول آکادمی پیکان هستند را به زمین فرستاد و با همین بازیکنان به یک برد باارزش رسید.

این اتفاق در دیدارهای قبلی پیکان هم رخ داده بود. جایی که نفرات جوان دیگری به زمین رفته بودند و به نظر می‌رسد در آینده نیز شاهد ادامه روند کنونی پیکان با تارتار باشیم. روندی که با بازیکنان جویای نام به موفقیت و بالانشینی در جدول رده بندی هم ختم می‌شود که نشان از تصمیمات درست این سرمربی خوش فکر دارد.

بیشتر بخوانید:

تارتار – قلعه نویی؛ اینبار دعوایی در کار نیست

صحبت های مهدی تارتار قبل از دیدار با گل گهر سیرجان

 

 

تگ ها


فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال