تارتار و اعتراض پررنگ و ادامه دار به هند مشکوک تبریزی

سرمربی پیکان بارها اعتراض خود را نسبت به گل اول گل گهر به گوش ناظر داوری و داور این مسابقه رساند اما از آن نتیجه ای نگرفت....

به گزارش "ورزش سه"، پیکان در شرایطی که در بازی رفت و در سیرجان مقابل گل گهر به برتری دست یافته بود، در خانه تن به شکست مقابل شاگردان امیر قلعه نویی داد. گل اول این بازی را مرتضی تبریزی به ثمر رساند تا به دوری طولانی مدت خود از گلزنی خاتمه دهد. در ادامه اما مهدی تارتار و دیگر اعضای کادرفنی و نیمکت پیکان به شدت نسبت به گلی که تبریزی به ثمر رساند اعتراض داشتند و مدعی بودند که توپ با برخورد به دست وی وارد دروازه شده است.

تارتار در نیمه دوم نیز و در شرایطی که صدای او با توجه به سکوت استادیوم کاملا قابل تشخیص بود نسبت به این گل اعتراض ادامه دار خود را نشان داد و در گفتگویی که صدای آن از تلویزیون قابل شنیدن بود با ناظر بازی مدعی شد که توپ به دست تبریزی برخورد کرده و فیلم آن را نیز دیده است.

در پایان بازی نیز و در شرایطی که پیکان با دو گل از حریف شکست خورده بود، تارتار در زمان برخورد با امیر قلعه نویی مدعی بود که گل اول این تیم خطای هند بوده که سرمربی گل گهر از آن اظهار بی اطلاعی می‌کرد.

تگ ها


مهدی تارتار پیکان تهران