تارتار و انگیزه اعاده حیثیت؛ مساوی نه، فقط برد!

سرمربی نفت مسجدسلیمان انگیزه زیادی برای برد مقابل تیم سابقش دارد....

به گزارش "ورزش سه"، نبرد مهدی تارتار و پارس جنوبی یک مسابقه جذاب است. این مربی موفق که خودش پارس جنوبی را به لیگ برتر آورد و با این تیم به رتبه پنجمی هم رسید، حالا در یک شرایط سخت قرار گرفته است. تیم تحت هدایت تارتار پنجشنبه شب در حالی که با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند در شرایطی مقابل پارس به میدان می ‌رود که باختش آنها را به لیگ یک می‌فرستد. به نوعی تارتار این فرصت را دارد تیمی که خودش به لیگ برتر آورده را به لیگ یک رهنمون کند.


تارتار که همواره روی مسائل اخلاقی و جوانمردی در فوتبال پافشاری داشته قطعا در بازی فردا نیز انگیزه زیادی دارد تا شاگردانش بتوانند یک برد خوب به دست بیاورند و حق به حق دار در لیگ برتر برسد. سرمربی نفت مسجدسلیمان که امسال با این تیم شاهکار کرده، بعد از پاس نشدن چک بازیکنان نفت از آنها خواست تا هرطور شده تا بازی با پارس جنوبی تمرینات تعطیل نشود و آنها با تمام قوا به میدان بروند.


تلاش های تارتار سبب شد تا بازیکنان نفت هم راضی به حضور مقابل پارس جنوبی با تمام توان شوند. سرمربی نفت مسجدسلیمان حالا برای اعاده حیثیت و البته اثبات جوانمردی خود تیمش را به مصاف پارس می‌فرستد و اگرچه با توجه به خاطرات خوبی که از جم دارد برایش قرار گرفتن مقابل این تیم سخت است اما همه کار برای موفقیت تیمش خواهد کرد.


نکته قابل توجه اینکه نفت مسجدسلیمان تا اینجای لیگ نوزدهم ۱۷ تساوی به دست آورده و از این حیث رکورددار است اما برای بازی فردا آنها قطعا برای برد به زمین می‌روند و حتی تساوی هم به کارشان نخواهد آمد.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان مهدی تارتار