تارتار: چرا استقلال ۵ روز برای این بازی استراحت کرد و ما ۴ روز؟

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: اگر استقلال بازی عقب‌افتاده دارد چرا آنها ۵ روز برای این بازی استراحت می‌کنند و ما ۴ روز؟...

به گزارش مدال،مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی بازی آسانی نیست به خصوص اینکه این تیم هفته قبل باخته است. استقلال می‌خواهد ما را شکست بدهد و به جمع مدعیان بازگردد. ما هم یک برد خوب هفته قبل داشتیم.

*برای کسب 3 امتیاز به زمین می رویم

برای بازی فردا هیچ استرسی نداریم و مطمئنا برای ۳ امتیاز بازی می‌کنیم. ضمن احترام به تیم خوب استقلال و هوادارانشان فردا برای کسب ۳ امتیاز وارد زمین می‌شویم و آمار ۶ تساوی ما در جدول نشان می‌دهد که ما همیشه برای برد وارد زمین می‌شویم و مطمئنا فردا هم شاهد یک بازی زیبا و جذاب خواهیم بود.

* نمی دانم چرا سازمان برای ما این طور فشرده برنامه ریزی کرده است

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد اینکه بازیکن مصدوم یا محروم دارند، گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته ما بازی‌های فشرده‌ای داریم. نمی‌دانم چرا سازمان لیگ این گونه برنامه ریزی کرده که ما در ۸ روز ۳ بازی انجام بدهیم. نمی‌دانم چرا این‌گونه است. ما که بازی عقب‌افتاده نداریم،‌اگر استقلال بازی عقب‌افتاده دارد چرا آنها ۵ روز برای این بازی استراحت می‌کنند و ما ۴ روز؟ در بازی قبل با نساجی هم آنها بیشتر از ما استراحت داشتند. تا کی باید شاهد بی‌عدالتی در فوتبال باشیم؟ جایی باید این تبعیض‌ها تمام شود. چرا فقط تیم‌های بزرگ از برنامه‌ریزی سود ببرند و در حق تیم‌های دیگر ظلم شود؟ 

* ظاهرا بازیکن استقلال بدون ITC می خواهد جلوی ما بازی کند

 من از فشردگی بازی‌ها از سازمان لیگ گلایه دارم. یک روز فوتبال ما باید به جایی برسد که همه تیم‌ها را به یک چشم نگاه کنند. دیشب برنامه ۹۰ را دیدید. بازیکن خارجی استقلال قرار است ظاهرا جلوی ما بازی کند، آن هم در حالی که ITC او هنوز نیامده است. برای اینکه فوتبالمان پیشرفت کند قوانین اجرا شود و عدالت هم به اجرا گذاشته شود. 

*از نظر داوری در حق خیلی تیم ها اجحاف می شود

 آوردن سیستم کمک داوری ویدئویی به فوتبالمان است. در حال حاضر در حق یکسری تیم‌ها و مربیان اجحاف می‌شود. تیم‌های بزرگ از اشتباهات داوری سود می‌برند و در حق تیم‌های ضعیف و مظلوم اجحاف می‌شود.

*داستان بی‌عدالتی و تبعیض باید از فوتبال ما جمع شود

وقتی استقلال بازی داشته باشد، فاصله بازی‌های این تیم باید کم شود نه ما. نه اینکه استقلالی‌ها ۶ روز استراحت کنند و ما اصلا زمان نداشته باشیم. البته من نباخته‌ام و فردا هم با تمام توان تیمم را به زمین می‌فرستم و آن قدر از بازیکنانم راضی هستم که به آنها اطمینان داشته باشم. صحبت‌هایم در مورد باخت نیست که بخواهم بهانه بیاورم، ولی داستان بی‌عدالتی و تبعیض باید از فوتبال ما جمع شود. اگر می‌خواهیم شب‌ها سرمان را راحت روی بالش بگذاریم، باید رابطه‌ها تمام شود. من از رسانه‌ها می‌خواهم به این مسائل بپردازند،معمولا در کشور ما همه استقلالی یا پرسپولیسی هستند. خود من هم روزی در پرسپولیس بودم اما الان باید از حق پارس جنوبی جم حمایت کنم.

* بهتر بود ساعت بازی 15 بود

خبرنگاری در خصوص برگزاری بازی در ساعت ۱۸:۳۰ از تارتار سوال کرد که وی پاسخ داد: سازمان لیگ می‌تواند زمانی برنامه ریزی کند که دمای هوا مناسب‌تر است. ما از این نظر مشکلی نداریم اما باید در بحث برنامه ریزی عدالت اجرا شود.
 

*زمان نداشتیم ولی برای بهترین بازی به زمین خواهیم رفت

استقلال نفرات خوبی جذب کرده و کادر فنی فصل گذشته‌اش را هم حفظ کرده است. نوع بازی استقلال و سبک آنها را می‌شناسیم و می‌دانیم آنها به دنبال اشتباهات حریفان هستند. این تیم خوب پرس می‌کند، و وقتی توپ را از دست می‌دهد عملکرد بهتری دارد. ما هم اگرچه زمان نداشتیم ولی برای بهترین بازی به زمین خواهیم رفت.

تگ ها


فوتبال استقلال پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال