تاریخ استارت دوباره لیگ والیبال مشخص شد

ادامه دور رفت لیگ برتر والیبال از ۱۸ آبان‌ماه به صورت متمرکز در تهران آغاز می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، سی‌وچهارمین دوره لیگ‌برتر والیبال، از ۱۹ شهریورماه ۹۹ شروع شد، اما از ۱۸ مهرماه به دنبال موج سوم کرونا در ایران و جهان، متوقف شد. این اتفاق در حالی رخ داد که فدراسیون قصد داشت بعد از دو هفته تعطیلی بار دیگر مسابقات را به شکل رفت و برگشتی برگزار کند؛ موضوعی که با مخالفت باشگاهها همراه شد.


در نهایت دیروز در نشست هم اندیشی مسئولان فدراسیون و باشگاهها، تصمیم بر این شد که رقابت‌ها در چند مرحله به صورت متمرکز به میزبانی شهر تهران ادامه پیدا کند.


شهرام عظیمی، ‌رییس سازمان لیگ والیبال با اشاره به این تصمیم به سایت فدراسیون گفت: بر اساس تصمیم نشست هم‌اندیشی روز گذشته، ادامه دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر به صورت متمرکز به میزبانی تهران و در سه هفته برگزار خواهد شد.


وی با بیان این که هفته نخست این مسابقات از ۱۸ آبان‌ماه شروع می‌شود، عنوان کرد: ورود تیم‌ها روز شنبه ۱۷ آبان‌ماه است و دیدارهای هفته‌های هشتم، نهم و دهم لیگ برتر در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ۱۸، ۲۰ و ۲۲ آبان‌ماه پیگیری خواهد شد.


سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال با یادآوری توقف ۱۵ روزه مسابقات بعد از هر هفته دیدارهای متمرکز، افزود: هفته دوم لیگ برتر متمرکز نیز در تاریخ‌های ۹ تا ۱۳ آذرماه برگزار می‌شود و هفته‌های یازدهم، دوازدهم و سیزدهم دیدارهای لیگ برتر، در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ۹، ۱۱ و ۱۳ آذر‌ماه در شهر تهران پیگیری خواهد شد.
وی زمان برگزاری هفته سوم لیگ متمرکز را نیز روزهای یکشنبه ۳۰ آذرماه و سه‌شنبه دوم دی ماه دانست و ادامه داد: در این روزها، دیدارهای هفته‌های ۱۴ و ۱۵ دور رفت مرحله مقدماتی در تهران برگزار خواهد شد.


عظیمی با یادآوری این که نیم فصل لیگ برتر از روز چهارشنبه سوم دی ماه شروع می‌شود و تا روز شنبه ۱۳ دی ماه ادامه خواهد داشت، گفت: دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال مردان، بر اساس تصمیم نشست هم‌اندیشی به صورت متمرکز و همانند لیگ ملت‌ها در پنج هفته برگزار می‌شود. برنامه دقیق دیدارهای دور رفت و ساعت و مکان برگزاری مسابقات، به زودی اعلام خواهد شد.

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران