تاریخ انتخابات کمیته ملی المپیک مشخص شد

مجمع عمومی و انتخاباتی کمیته ملی المپیک ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۷ اسفندماه ماه در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه به نظر می رسید با پایان دوره ریاست ۴ ساله سیدرضا صالحی امیری در ۳۰ دی ماه انتخابات کمیته ملی المپیک در این تاریخ برگزار شود، اما کمیته ملی المپیک ۱۷ اسفند را به عنوان تاریخ برگزاری مجمع اعلام کرد. 


در خبری که سایت کمیته ملی المپیک منتشر کرده، آمده که پیرو درخواست تعدادی از روسای فدراسیون‌ها که انتخابات فدراسیون هایشان در دی ماه برگزار می‌شود و با توجه به اینکه امکان ثبت نام در انتخابات را ندارند، مجمع عمومی و انتخاباتی کمیته با تاخیر برگزار می شود تا این فدراسیون ها فرصت حضور و ثبت نام در مجمع انتخابی کمیته ملی المپیک را داشته باشند.


به همین منظور طی مصوبه نشست نودو هفتمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک جهت برگزاری مجمع با حضور حداکثری اعضاء، مجمع عمومی و انتخاباتی کمیته ملی المپیک ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۷ اسفندماه در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.


باید دید طی ماههای آینده معادلات انتخابات کمیته ملی المپیک چگونه پیش خواهد رفت؛ در حالی که این روزها نام خیلی از افراد برای رسیدن به صندلی ریاست مطرح می شود.

تگ ها


کمیته المپیک المپیک