تاریخ بازگشت تماشاگران به ورزشگاه های اسپانیا

هرچند رئیس لالیگا اخیرا از ژانویه ۲۰۲۱ به عنوان تاریخ احتمالی برگزاری باز یها با حضور تماشاگران یاد کرد ولی این قضیه با چراغ سبز دولت اسپانیا روبرو نشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته خاویر تباس در مصاحبه با برنامه خوگونس از شبکه لاسستا اعلام کرد که احتمالا از ژانویه ۲۰۲۱ مجوز برگزاری بازی با حضور هواداران صادر خواهد شد. ورزشگاه ها قرار نیست پر شوند ولی باشگاه ها اجاره خواهند داشت تا ۲۰ درصد ورزشگاه را به هواداران اختصاص دهند.

طبق ادعای مارکا، این ایده با مخالفت دولت و مسئولان بهداشت اسپانیا مواجه شده است. شرایط پاندمی کرونا در اسپانیا هنوز به وضعیت عادی نزدیک نشده است و به همین دلیل دولت در نظر دارد از ماه آوریل این محوز را صادر کند.

به این ترتیب می توان گفت که فینال کوپا دل ری فصل گذشته بین سوسیداد و بیلبائو که هنوز برگزار نشده، اولین بازی با حضور تماشاگر در اسپانیا پس از شیوع کرونا خواهد بود و در ورزشگاه کارتوخای سویا به انجام خواهد رسید. دو تیم ایالت باسک از فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست کرده بودند تا این بازی به تعویق بیفتد تا شرایط بازگشت تماشاگران به ورزشگاه مهیا شود.

۴ آوریل یعنی دو هفته قبل از فینال کوپا دل ری ۲۰۲۱، تاریخی است که برای فینال فصل قبل در نظر گرفته شده و احتمالا نیز با حضور هواداران خواهد بود.

بیشتر ببینید:

10 گل برتر دنی آلوز در بارسلونا/ ویدیو

لحظاتی از خوش قلبی لیونل مسی ستاره متعصب بارسلونا/ ویدیو

 

 

تگ ها


اتلتیک بیلبائو فوتبال جهان لالیگا فوتبال