تاریخ سازی بانوان کاراته کار ایران در اسپانیا؛ کاراته تیمی بانوان صاحب مدال برنز شد

تیم ملی کاراته ایران بانوان ایران توانست در مسابقات جهانی اسپانیا برای اولین بار صاحب مدال شود ......

تیم ملی کاراته ایران بانوان ایران توانست در مسابقات جهانی اسپانیا برای اولین بار صاحب مدال شود.

تیم ملی کاراته بانوان ایران در رقابت های جهانی اسپانیا با برتری مقابل تیم صربستان دست به کار بزرگی زدند و برای اولین بار موفق شدند بانوان ایران را در این رقابت ها صاحب مدال برنز کنند.

به نقل از فارس، این تیم با ترکیب یگانه شهپری، گلناز شاهزیدی و عرفانه مساح صبح امروز (جمعه) در حالی کار خود را با پیروزی ٤ بر یک مقابل ایتالیا آغاز کرد که در گام های بعدی با همین نتایج از سد کرواسی و یونان عبور کرده و خود را به نیمه نهایی رساندند.

تیم ایران در نیمه نهایی برابر مصر به میدان رفت و ۵ بر صفر نتیجه را واگذار کرد. دختران کاتارو برای کسب مدال برنز جهان در دیدار رده بندی صربستان را پیش رو داشت که با برتری 5 بر صفر به نشان برنز جهان دست پیدا کرد.

این برای اولین بار است که تیم دختران ایران در رقابتهای کاراته قهرمانی جهان موفق به کسب مدال در بخش کاتای تیمی می شود. گفتنی است آخرین بار ۱۴ سال قبل در رقابتهای جهانی ۲۰۰۳ بندر مارسی کاراته ایران در کاتای تیمی پسران موفق به کسب مدال جهانی شده بود.

برای تیم ایران تاکنون حدیثه جمال، احمدرضا محمودی در کاتای انفرادی،موفق به کسب مدال برنز شده اند. همچنین قاسم خوبرو برای کسب مدال برنز، باربد صداقت و محید نیکوهمت نیز برای کسب مدال طلا امروز به روی تاتامی می روند.

تگ ها


اخبار روز المپیک