تار تار: داور پنالتی ما را ندید

مهدی تارتار بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که پیش بینی میکردیم، بازی فیزیکی بود و هر دو تیم برای برد وارد زمین شده بودند ......

مهدی تارتار بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که پیش بینی می‌کردیم، بازی فیزیکی بود و هر دو تیم برای برد وارد زمین شده بودند. جا دارد به سپیدرود و هوادارانش تبریک بگویم که سه امتیاز شیرین بدست آوردند.
وی افزود: اگر از موقعیت‌های‌مان در نیمه اول استفاده می‌کردیم، نتیجه برعکس می‌شد. از اینکه مردم رشت خوشحال شدند، خوشحالیم ولی از اینکه هواداران پارس ناراحت برمی‌گردند، ناراحتیم. طبیعت فوتبال است و امیدوارم سهمیه استان گیلان در لیگ برتر حفظ شود و در سطح اول فوتبال بدرخشد.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی خاطرنشان کرد: به بازیکنانم در بین دو نیمه تذکر دادم. تیمی که در خطر سقوط است، مشکلش در زدن گل اول است. وقتی سپیدرود به گل رسید، طبیعی بود روحیه بگیرد. واقعا هواداران جو سنگینی را ایجاد کرده بودند. اگر موقعیت‌های ما تدیل به گل می‌شد، نتیجه فرق می‌کرد.
تارتار ادامه داد: دو تیم در بحث مالکیت نمی‌توانستند خوب عمل کنند. این مسئله به کیفیت زمین برمی‌گردد. در این زمین نمی‌توانید دریبلینگ داشته باشید. بازیکنان ما نمی‌توانستند در زمین کاری انجام دهند، به همین دلیل رو به بازی مستقیم آوردیم. زمین، مناسب برای انجام بازی تاکتیکی نبود.
وی در خصوص داوری بازی عنوان کرد: یک صحنه مشکوک پنالتی وجود داشت و خودم به صحنه نزدیک بودم. به نظرم پنالتی بود، هر چند چیزی از ارزش‌های حیدری کم نمی‌کند. او داور آینده‌داری است، اما صحنه مشکوک وجود داشت و امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم.

تگ ها


اخبار روز پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال