تازه‌ترین صحبت‌های سردار آزمون

بازیکن ایرانی زنیت درباره آخرین وضعیت خود و تیمش صحبت کرد....

سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ اعلام کرد، او و دیگر هم‌تیمی‌هایش بدون توجه به قدرت فنرباغچه تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا بدتر از این تیم نباشند.

به گزارش مدال، سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ در نشست خبری پیش از بازی برگشت این تیم مقابل فنرباغچه در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

متن پرسش‌ و پاسخ خبرنگاران با سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ را می‌خوانید:

 سردار چه احساسی در تیم جدیدتان دارید؟ آیا آماده بازی 90 دقیقه‌ای هستید؟

احساس خوبی دارم، اما اینکه بازی کنم بستگی به نظر سرمربی دارد. به‌هرحال علاوه بر من سایر بازیکنان تیم زنیت نیز تلاش می‌کنند تا انتظارهای سرمربی را برآورده کنند.

 چه چیزی در بازی دور رفت برابر فنرباغچه ترکیه توسط تیم زنیت انجام نشد؟ چه کاری باید کنید تا به نتیجه پیروزی موردنیاز برای صعود برسید؟

به نظرم باید سرمربی به ما بگوید برای بازی فردا برابر حریف ترکیه‌ای چه کار کنیم. ما تمام تلاش خود را برای انجام کارهای مورد انتظار خواهیم کرد. اطمینان دارم کادر فنی به طور کامل حریف را مورد آنالیز قرار داده است. با وجود اینکه فنرباغچه ترکیه تیم خوبی است، اما برای کسب نتیجه خوب و موردنظر تلاش می‌کنیم.

 تیم زنیت سن‌پترزبورگ تا چه اندازه می‌تواند از امتیاز این بازی خانگی بهره‌مند شود؟

هر تیمی که در خانه بازی می‌کند نسبت به حریفش مزیت دارد. هواداران زنیت سن‌پترزبورگ کمتر از هواداران تیم ترکیه‌ای نیستند. اطمینان دارم که از حمایت عالی هواداران‌مان در بازی فردا برخوردار خواهیم بود. سعی می‌کنیم تا این حمایت را با نوع بازی‌مان مطابقت دهیم.

 در بازی رفت دقایق زیادی در میدان نبودید، اما چه چیزی درباره حریف می‌توانید بگویید؟ فنرباغچه ترکیه چقدر خطرناک است؟

بدون توجه به قدرت حریف تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بدتر از میهمان نباشیم.

گفتنی است تیم زنیت سن‌پترزبورگ در بازی رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در استانبول با حضور 15 دقیقه‌ای سردار آزمون یک بر صفر مغلوب تیم فنرباغچه ترکیه شد. بازی برگشت این دو تیم فردا (پنجشنبه) برگزار می‌شود.

تگ ها


سردار آزمون زنیت سن پترزبورگ فوتبال