تازه‌ترین موضع‌گیری سعید فتاحی علیه باشگاه پرسپولیس

سعید فتاحی گفت: بی‌تدبیری پرسپولیس ربطی به ما ندارد!...

سعید فتاحی گفت: بی‌تدبیری پرسپولیس ربطی به ما ندارد!

سعید فتاحی می گوید در تاریخ 30 دی ماه موافقت مشروط خود را با برگزاری دیدار پرسپولیس برابر سپیدرود با یک روز تاخیر اعلام کرده است.

به گزارش مدال، حضور پرسپولیس در سه جبهه لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی سبب شد تا مسابقه نیمه نهایی جام حذفی برابر سپاهان پس از پایان بازی های لیگ برتر برنامه ریزی شود.

با این حال شاگردان برانکو ایوانکوویچ همچنان از فشردگی بازی ها گلایه دارند و به همین دلیل از مسئولین سازمان لیگ درخواست کردند تا در صورت امکان دیدار این تیم برابر سیپدرود که طبق برنامه باید در تاریخ 25 اردیبهشت ماه برگزار شود، یک روز به تاخیر بیافتد.

این درخواست باشگاه پرسپولیس با موافقت سازمان لیگ مواجه شده ولی باشگاه پرسپولیس و پندار خمارلو مدیرروابط عمومی باشگاه اعلام کرده، به این دلیل که سازمان لیگ دیر به آنها پاسخ مثبت داده، آنها بلیت های پرواز به شهر رشت را تهیه کرده اند و ضمن کنایه به سازمان لیگ با تاخیر یک روز بازی مخالفت کردند.

سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد این ماجرا اینگونه واکنش نشان داد و گفت: « ما در تاریخ 30 دی ماه به باشگاه پرسپولیس نامه زدیم و همانطور که در پی نوشت مشخص است، به آنها اعلام کردیم در صورت عدم برگزاری اردوی بزرگسالان بازی آنها برابر سپیدرود با یک روز تاخیر برگزار می شود.»

فتاحی در ادامه با اشاره به واکنش باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: « بی تدبیری باشگاه پرسپولیس را ما نباید به گردن بگیریم. ای کاش یاد بگیرند اشتباهات خودشان را برعهده بگیرند تا با این رفتار سازمان لیگ را مقابل هواداران پرسپولیس قرار ندهند.»