تامین تجهیزات وزنه‌برداری در استان‌ها نیازمند کمک تمام بخش‌ها است

بجنورد- نایب رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: تأمین تجهیزات به‌عنوان نیاز اصلی وزنه برداران، با کمک تمام بخش‌ها رقم می‌خورد زیرا فدراسیون به تنهایی نمی‌تواند اقلام مورد نیاز را تأمین کند....

به گزارش خبرنگار مهر، داوود باقری شب گذشته در جمع خبرنگاران خراسان شمالی اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای حضور در المپیک انجام شده و قهرمانانی که بتوانند امتیازهای لازم را کسب کنند به‌عنوان نماینده کشور در ۲ وزن مشخص اعزام می‌شوند.

نایب رئیس فدراسیون وزنه‌برداری تصریح کرد: افرادی همچون سهراب مرادی، کیانوش رستمی، علی هاشمی و چند ورزشکار سنگین‌وزن کشورمان در حال تکاپو برای جمع‌آوری امتیازات خود هستند تا مسیر رفتن به المپیک را هموار کنند.

وی با تأکید بر اینکه این فدراسیون برنامه مشخصی برای رسیدن به مدال در المپیک دارد، افزود: فدراسیون برای رسیدن به مدال برنامه‌های مختلفی دارد و امیدواریم بتوانیم در المپیک مدال‌های مناسبی کسب کنیم.

باقری در ادامه به کمبودهای وزنه برداری در خراسان شمالی اشاره داشت و گفت: در هیأت وزنه‌برداری استان پس از ایجاد همدلی و همراهی باید به تمرینات رسیدگی شود و تجهیزات کامل‌تری را در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

نایب رئیس فدراسیون وزنه‌برداری با تاکید بر لزوم تهیه تجهیزات این رشته در استان بیان کرد: تأمین تجهیزات به‌عنوان نیاز اصلی وزنه برداران، با کمک تمام بخش‌ها و مسئولان رقم می‌خورد زیرا فدراسیون به تنهایی نمی‌تواند اقلام مورد نیاز را تأمین کند.

تگ ها


فدراسیون وزنه برداری داود باقری المپیک لیوبلیانا