تامین منابع مالی بزرگترین چالش فوتبال است

‌نامزد انتخابات ریاست فوتبال گفت: خودم را از جنس ورزش می دانم و می خواهم تجربه ای که در عرصه مدیریت دارم را در فدراسیون فوتبال پیاده کنم....

به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث هاشمی پس از ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال به خبرنگاران گفت: ابتدا باید از شما خبرنگاران و اهالی رسانه که پوشش کامل و جامعی از اتفاقات فوتبالی دارید تشکر کنم. باید از ظرفیت رسانه‌ها و جراید استفاده کنیم تا فدراسیون منسجم و خوبی را تشکیل دهیم.

وی افزود: سی و چند سال تجربه مدیریتی دارم که اکثر آنها در حوزه ورزش بوده است. از جنس همین ورزش هم هستم. هیئت‌ها، باشگاه‌ها و ادارات استان‌ها را می‌شناسم. امیدوارم با تجربیاتی که دارم بتوانم کمک به مجموعه فوتبال کنم.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال افزود: در حال حاضر فوتبال نیاز به همدلی و وحدت بیشتری نسبت به گذشته دارد و وقت آن است از ایده‌های نو استفاده کنیم.

او درباره مشکلات مربوط به بدهی‌های فدراسیون فوتبال تاکید کرد: فراهم کردن منابع مالی جزو بزرگترین چالش هاست. فوتبال کشور باید نهایت استفاده را از ظرفیت‌های موجود انسانی، مالی و راهبردی ببرد تا موفق شود.

وی افزود: فدراسیون فوتبال باید مستقل شود. با استفاده از قوانین می‌توانیم به مقصد ایده آل خود برسیم.

هاشمی یادآور شد: باید ببینیم چه کسانی برای رقابت نهایی در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال خواهند بود. می‌توانیم از طلبی که به خاطر تحریم‌ها در فیفا مانده است و نمی‌توانیم آن را برداشت کنیم، استفاده بهتری کنیم.

تگ ها


کیومرث هاشمی فدراسیون فوتبال فوتبال فیفا