«تانک روس‌ها» به عنوان برترین کشتی‌گیر معرفی شد

عبدالرشید سعداله‌یف کاپیتان تیم کشتی آزاد روسیه و دارنده مدال طلای جهان و المپیک به عنوان بهترین کشتی‌گیر داغستان در ماه اکتبر شناخته شد....

به گزارش مدال و به نقل از فدراسیون کشتی روسیه، در یک ماه گذشته کشتی‌گیران آزادکار روسیه برنامه‌های خود را از سر گرفتند و در دو میدان داخلی شرکت کردند. بر این اساس مسابقات قهرمانی بزرگسالان و خردسالان کشور در منطقه نارو فومینسک نزدیکی شهر مسکو برگزار شد که کشتی‌گیران داغستانی بهترین عملکرد را با کسب ۸ مدال طلا داشتند.

بدین ترتیب عبدالرشید سعداله یف قهرمان نامدار جهان و المپیک ملقب به تانک روس‌ها نیز که هفت سال در هیچ رقابت داخلی مغلوب نشده با رسیدن به پنجمین عنوان قهرمانی خود در رقابت‌های کشوری روسیه به عنوان بهترین کشتی‌گیر ماه معرفی شد.

نکته جالب توجه اینکه سعداله‌یف در طول مبارزات خود در رقابت‌های قهرمانی روسیه توانست در سه کشتی، کار حریفان را قبل از اتمام وقت کشتی به پایان برساند و فقط در دیدار فینال، شش دقیقه مبارزه کرد.

عبدالرشید سعداله یف هم اکنون در اردوی آماده سازی در منطقه کیسلوودسک روسیه مشغول تمرین است تا خود را برای رقابت‌های جهانی ۲۰۲۰ صربستان آماده کند.
 

بیشتر بخوانید:

مدعیان انتخابی تیم ملی کشتی تست دوپینگ می‌دهند

جانشین علیرضا کریمی هم رباط پاره کرد!

 

 

تگ ها


عبدالرشید سعداله یف کشتی آزاد روسیه کشتی