تاوان یک حرکت زشت؛ آنچلوتی را عصبانی نکنید

ایسکو هافبک مالاگایی رئال مادرید تنها ۶ ماه دیگر قرارداد دارد و پس از هشت فصل راهی تیمی دیگر خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، ایسکو تابستان ۲۰۱۳ با ۳۰ میلیون یورو و به عنوان یک پدیده از مالاگا به رئال پیوست و خیلی زود زیر نظر کارلو آنچلوتی درخشش را آغاز کرد. او تا ۲۰۱۸ نیز یک مهره موثر و مفید برای رئال بود تا جایی که یک سال مانده به پایان قرارداد او با رئال، زمزمه های انتقالش به بارسا هم به گوش می رسید ولی مادریدی ها توانستند او را برای تمدید تا ۲۰۲۲ متقاعد کنند.

 در سه سال اخیر اما ایسکو دیگر نشانی از هافبک خلاق و ارزشمند گذشته نداشته و جایگاهش در رئال را به تدریج از دست داد. فصل جاری او تنها ۱۷۷ دقیقه در میدان بوده و از ۲۱ نوامبر و بازی برابر گرانادا دیگر وارد ترکیب رئال نشد.

دقایق پایان بازی با گرانادا ایسکو تصور می کرد که قرار است راهی زمین شود و زمانی که متوجه شد کادر فنی قصد دارد بازیکنانی دیگر را به میدان بفرستد، از گرم کردن امتناع کرد. کارلو آنچلوتی برای جلوگیری از حاشیه، ایسکو را به زمین فرستاد و همان آخرین بازی ایسکو برای رئال مادرید بود. در شش بازی متوالی او ۹۰ دقیقه روی نیمکت نشست و دو بازی اخیر را هم به دلیل ابتلا به کرونا از دست داد.

ایسکو می تواند از ۴ روز دیگر و با شروع انتقالات زمستانی با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود ولی طبق ادعای آاس، او هیچ پیشنهادی ندارد. برای ایسکو یک نیم فصل دوم دست نخورده باقیمانده و او این فرصت را دارد تا با جبران اشتباهات گذشته، بتواند دوباره بدرخشد تا حداقل برای تابستان، پیشنهاداتی خوب از باشگاه های مطرح دریافت کند. ایسکو از این چالش موفق خارج خواهد شد؟

تگ ها


ایسکو کارلو آنچلوتی رئال مادرید