تاکتیک ویژه اسکوچیچ برای هماهنگی تیم

تیم ملی در فرصت باقی مانده تا پیش از حضور در بحرین بازی دوستانه انجام نخواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی خورشیدی – سرپرست تیم ملی هم به این نکته اشاره کرد و گفت: ما این برنامه‌ریزی را مطابق برنامه سرمربی تیم ملی انجام دادیم و اگر اسکوچیچ دیدار تدارکاتی می‌خواست، فدراسیون فوتبال آن را ترتیب می‌داد. ما دقیقاً برنامه او را اجرا کردیم. ما در جزیره کیش بازی دوستانه نداریم. چهار روز در کیش اردو می‌زنیم که سرمربی تیم، تاکتیک‌های موردنظر خود را اجرا خواهد کرد. سپس روز دهم خرداد به سمت بحرین حرکت می‌کنیم و در این روز باید حضور خود را در این کشور اعلام کنیم.

تمرینات تیم ملی در کمپ تیم های ملی و در زمین شماره ی دو آغاز شده اما در کیش وارد فاز جدی تری خواهد شد. اسکوچیچ برای هماهنگی تیمی که قرار است در بحرین و در بازی نخست در برابر هنگ کنگ به میدان برود یک بازی درون اردویی در کیش ترتیب خواهد داد. بعد ازاین بازی درون اردویی تکلیف ترکیب ثابت تیم ملی هم برای بازی با هنگ کنگ مشخص خواهد شد که قرار به برگزاری آن در روز ۱۳ خرداد است.

برگزاری بازی دوستانه با یک تیم خارجی در آستانه ی عزیمت تیم ملی به بحرین ممکن بود با توجه به بازتاب رسانه ای برنامه های اسکوچیچ را برای حریفان مشخص کند و به نظر می رسد اسکوچیچ به همین بهانه با انجام دیدار دوستانه پیش از عزیمت تیم ملی به بحرین مخالفت کرد. از سویی ممکن بود برگزاری این بازی دوستانه مصدومیت هایی را هم برای بازیکنان به دنبال داشته باشد.

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ