تاکتیک ویژه فرهاد مجیدی برای دربی چیست؟

سرمربی استقلال به احتمال فراوان تیمش را با سیستم ویژه ای به زمین خواهد فرستاد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی مقابل ذوب آهن تن به شکست دو بر صفر داد که فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها بعد از این مسابقه اعلام کرد تاکتیک تیمش برای مسابقه پرسپولیس متفاوت از بازی های قبلی است.


فرهاد مجیدی و کادرفنی استقلال طی روزهای گذشته سبک بازی پرسپولیس را به طور کامل آنالیز کرده اند و به این نتیجه رسیده اند که باید در خط دفاع و فاز دفاعی تیمشان تغییراتی را ایجاد کنند.


از  این رو سرمربی استقلال تصمیم به استفاده از دو مدافع راست و دو مدافع چپ تخصصی در ترکیب ثابت تیمش دارد. بازگشت وریا غفوری کاپیتان آبی ها نیز به مجیدی کمک می کند تا در صورت نیاز این سیستم را مورد استفاده قرار بدهد.


از درون استقلال خبر می رسد که کادرفنی استقلال قصد دارد در سیستم ۲-۴-۴ مورد استفاده خود از وریا غفوری و احمد موسوی در جناح راست و از محمد نادری و هرویه میلیچ در سمت چپ استفاده کند. اگر این سیستم بازی نهایی مجیدی در دربی باشد، آنوقت وریا غفوری و هرویه میلیچ یک خط جلوتر بازی می کنند تا هم در کار دفاع شرکت کنند و هم از خصوصیات هجومی شان بهره گرفته شود.


مجیدی در دیدار با ذوب آهن هم میلیچ و نادری را در سمت چپ به زمین فرستاد اما با توجه به مصدومیت غفوری نتوانست این شیوه را در جناح راست هم امتحان کند. از این رو حالا سرمربی آبی ها دستش برای استفاده از حربه مذکور باز است و باید دید او تصمیم نهایی اش را در این خصوص خواهد گرفت یا نه.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران