تاکید ای‌اف‌سی به بدهکاران: پنهان‌کاری ممنوع

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- چندی قبل بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا با نامه ای مقرر کرد باشگاه ها باید تا تاریخ 9 شهریور بدهی های خود را تسویه کنند و مدارک را تحویل مقامات ای اف سی دهند ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- چندی قبل بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا با نامه ای مقرر کرد باشگاه ها باید تا تاریخ 9 شهریور بدهی های خود را تسویه کنند و مدارک را تحویل مقامات ای اف سی دهند. در غیر اینصورت از حضور باشگاه ها در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا جلوگیری خواهد شد. این هشدار برای سرخابی های پایتخت، تراکتورسازی و نفت تهران به ضرب الاجلی تبدیل شده و آن ها برای فرار از محرومیت و از دست رفتن سهمیه آسیایی باید برای رفع بدهی ها تلاش کنند. حالا کنفدراسیون فوتبال آسیا در اطلاعیه ای جدید نسبت به تقلب و پنهان کاری در ارسال مدارک هشدار داده است. در این اطلاعیه آمدهاگر موردی خلاف واقعیت در اسناد مالی ارائه شده باشگاه ها وجود داشته باشد و در آینده مشخص شود فرد یا افرادی با ارائه مستنداتی از باشگاهی طلبکار هستند و باشگاه مذکور این موضوع را گزارش نداده است، پروانه حرفه ای باشگاه مذکور باطل و به سبب گزارش خلاف واقع جریمه نقدی خواهد شد.

این اتفاق در حالی است که پیش از این باشگاه های لیگ برتری با مدارک ساختگی، تراز مالی مثبت را به بازرسان ای اف سی ارائه می دادند و با دور زدن قوانین نمره های موردنیاز را کسب می کردند. باید دید  این بار ای اف سی سفت و سخت روی قانون اش خواهد ایستاد یا باشگاه ها و مدیران همه فن حریف ایرانی باز هم راه فراری پیدا می کنند.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال