تاکید مدیر دورتموند: هالند بند فسخ ندارد

یوآخیم واتسکه مدیر دورتموند بار دیگر تاکید کرد که هر باشگاهی ارلینگ هالند را می خواهد، باید مستقیما با دورتموند وارد مذاکره شود....

به گزارش "ورزش سه"، پس از درخشش با سالزبورگ در لیگ قهرمانان و زدن ۲۸ گل در ۲۲ بازی برای باشگاه اتریشی بود که باشگاه های بزرگ دنیا برای جذب ارلینگ هالند پیشقدم شدند. رئال و منچستر به همراه یوونتوس در تلاش بودند تا ستاره نروژی را جذب کنند ولی در نهایت انتخاب او بروسیا دورتموند بود.

باشگاه آلمانی ۲۷ میلیون یورو به سالزبورگ پرداخت کرد و کمیسیون هنگفتی نیز به مینو رایولا ایجنت هالند داد.

هالند در ۹ بازی اول خود برای دورتموند هشت گل به ثمر رساند و به درخشش خود در این باشگاه ادامه داده است.

یونایتد و رئال همچنان خواهان هالند هستند و خوشبیننند که تابستان بعد و زمانی که بند فسخ ۷۰ میلیون یورویی او قابل فعال شدن باشد، بتوانند با او به توافق برسند.

یواخیم واتسکه مدیر دورتموند اما در واکنش به این اخبار گفت:« در قرارداد ارلینگ هالند چیزی به اسم بند فسخ وجود ندارد. ما روی او برای آینده سرمایه گذاری کرده ایم. اگر باشگاهی خواهان جذب اوست باید با ما وارد مذاکره شود ولی او در فهرست فروش قرار ندارد.»

با توجه به جدایی احتمالی یدون سانچو در تابستان ۲۰۲۱، بسیار بعید است که دورتموند علاقه ای به از دست دادن هالند داشته باشد اما شاید بتوان تابستان ۲۰۲۲ را بهترین زمان برای جدایی هالند دانست. در حال حاضر ارزش او ۷۰ میلیون یورو تخمین زده می شود.

تگ ها


هانس یواخیم واتسکه ارلینگ هالند بروسیا دورتموند منچستر یونایتد رئال مادرید