تایلند مترصد گرفتن میزبانی جام ملتهای فوتسال آسیا

یک سایت تایلندی مدعی شد این کشور در صورت انصراف ترکمنستان از میزبانی مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا مترصد گرفتن میزبانی این رقابت هاست....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سایت «mgr» تایلند در گزارشی به آخرین وضعیت مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا پرداخت و تاکید کرد که تکلیف ترکمنستان برای میزبانی این مسابقات مشخص نیست.

این سایت تایلندی اعلام کرد جام ملت های آسیا به احتمال زیاد در تاریخ ۴ تا ۱۵ نوامبر (آبان ماه) برگزار می شود و هنوز ترکمنستان موضع خود را برای میزبانی در این تاریخ مشخص نکرده است، این در حالی است که ترکمنستان  خواهان تعویق جام ملت ها به آگوست ۲۰۲۱ است.

سایت «mgr» در این خبر خود مدعی شد اگر ترکمنستان نتواند به هر دلیل جام ملت های آسیا را در تاریخ معین برگزار کند میزبانی این مسابقات به یک کشور دیگر می رسد؛ از جمله تایلند که مترصد گرفتن این میزبانی می باشد.

کمیته فوتسال ایران هم بارها برای میزبانی این مسابقات اعلام آمادگی کرده و درخواستش را برای AFC ارسال کرده است. 

به گزارش خبرنگار مهر، اهمیت مسابقات فوتسال جام ملت های آسیا ۲۰۲۰ به خاطر سهمیه های جام جهانی است که در این رقابت ها توزیع می شود. در واقع ۵ تیم برتر جام ملت های آسیا راهی مسابقات جام جهانی فوتسال می شود که قرار است سال آینده در لیتوانی برگزار شود.

تیم ملی فوتسال ایران در جام ملت های آسیا با کشورهای عربستان، کره جنوبی و تایلند همگروه است.

بیشتر بخوانید:
تنها کماندار المپیکی ایران: با کمان قرضی تمرین می‌کنم
روزی که تنیسور ایرانی به فینال رولان گاروس رسید 

تگ ها


تیم ملی فوتسال ایران فوتسال جام ملتهای آسیا جام ملت های فوتسال آسیا ۲۰۲۰ منهای فوتبال