تایید احتمال مبارزه حبیب نورماگومدوف - فلوید می‌ودر

علی عبدالعزیز، مدیر برنامههای حبیب نورماگومدوف اعلام کرد که فلوید میودر، ستاره تاریخ بوکس برای مبارزه برابر حبیب تلاش میکند ......

علی عبدالعزیز، مدیر برنامه‌های حبیب نورماگومدوف اعلام کرد که فلوید می‌ودر، ستاره تاریخ بوکس برای مبارزه برابر حبیب تلاش می‌کند. متن پیام عبدالعزیز به ترتیب زیر است:

من و فلوید، طی ماه گذشته چندین بار به هم پیام دادیم و اگر فلوید انکار کنه، من تمام پیام‌ها را علنی می‌کنم،  فلوید برای برگزاری مبارزه با حبیب التماس می‌کنه، من چندین بار بهش گفتم:  فلوید تو سن‌ات بالاست و بدنت ضعیف شده. مردم فکر می‌کنن من دیونه‌ام که فکر می‌کنم که حبیب میتونه فلوید رو شکست بده.

فلوید فکر می‌کنه حبیب براش یک رقیب آسونه، اما حبیب از اون خیلی جون تر، قوی‌تر و سرسخت‌تر از کانره، کانر با فلوید 11 راند مبارزه کرد و آخر کار تسلیم شد. اما حبیب کسی نیست که تسلیم بشه.

فلوید می‌ودر یه مبارز نیست، اون فقط یه ورزشکاره. اگه ما با فلوید در خیابان درگیر بشیم، اونحسابی کتک می‌خوره و نمی‌تونه از خودش دفاع کنه. چون فلوید یه مبارز نیست اون ورزشکاره.  فلوید جرات کافی نداره که بیاد با حبیب یک مبارزه واقعی داشته باشه.  

فلوید فقط بلده در رینگ مبارزه کنه و خودش رو مبارز می‌دونه. اما اگه واقعا جسارت داشت، در UFC مبارزه می‌کرد، اما ما با این‌کارش مشکلی نداریم و حاضریم باهاش در رینگ بوکس مبارزه کنیم و اونجا حسابش رو برسیم.

لازم به ذکر سات که فلوید می ودر ابتدای هفته در مبارزه‌ای نمایشی تنشین از ژاپن را در همان راند اول ناک اوت کرد. او سال گذشته کانر مک‌گرگور را در رینگ بوکس و در راند یازدهم ناک اوت کرد و رکودرش در بوکس 50 برد و بدون شکست است.

تگ ها


هنرهای رزمی ترکیبی