تایید دوری طولانی مدت پل پوگبا از میادین

رادیو مونته کارلو منبع معتبر فرانسوی گزارش داد که مصدومیت پوگبا جدی تر از تصورات بوده و شاید تا سه ماه نتواند به میدان برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی فرانسه اردوی تمرینی خود را برای حضور در دو دیدار آخر مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برگزار کرده تا با پیروزی در این دو بازی حضورش در این رقابت‌ها را قطعی کند.

آنها تنها یک قدم تا صعود به جام جهانی فاصله دارند اما حالا به صورت جدی نگران شرایط آمادگی یکی از ستاره‌های تیم‌شان هستند.

صبح امروز بسیاری از رسانه‌های خبری مدعی شدند که پل پوگبا نتوانسته تا پایان جلسه تمرینی روز دوشنبه در زمین بماند و ظاهرا در جریان برخوردی که با آلفونس آرئولا داشته دچار مصدومیت شده تا لنگ لنگان و با کمک دیدیه دشان، سرمربی این تیم، از زمین تمرین خارج شود.

حالا مشخص شده که این بازیکن از ماهیچه ران پای راست دچار مصدومیت شده و نمی‌تواند دیگر شاگردان دیدیه دشان را در دو دیدار پیش رو برابر قزاقستان و فنلاند همراهی کند. به همین دلیل این سرمربی فرانسوی تصمیم گرفت که جوردن ورتو هافبک رم، را به جای او به اردوی تیم ملی دعوت کند. 

در همین رابطه رادیو مونت‌کارلو فرانسه با انتشار گزارشی مدعی شد که پس از انجام آزمایش‌های اولیه روی پوگبای ۲۸ ساله مشخص شد او احتمالاً ۸ تا ۱۰ هفته به دور از میادین خواهد بود. هافبک منچستریونایتد حالا برای درمان‌های تکمیلی باید به تیم باشگاهی خود بازگردد.

پوگبا این فصل در ۱۳ بازی برای شیاطین سرخ به میدان رفته و هفت پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

تگ ها


تیم ملی فرانسه فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال