تایید شد؛ امباپه بازی با لایپزیش را از دست داد

باشگاه پاری سن ژرمن تایید کرد کیلیان امباپه به دلیل مصدومیت جزئی دیدار روز چهارشنبه PSG مقابل لایپزیش در لیگ قهرمانان را از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه دیروز نشریه فرانسوی اکیپ خبری مبنی بر مصدومیت امباپه و احتمال عدم حضور او در دیدار روز چهارشنبه PSG مقابل لایپزیش منتشر کرده بود باشگاه پاری سن ژرمن حالا این خبر را رسماً تایید کرد و گفت با اینکه مصدومیت امباپه جزئی است ولی او در مقابل لایپزیش به میدان نخواهد رفت.

این برای PSG و سرمربی اش توخل خبر بسیار بدی است. او چند بازیکن مهم دیگرش از جمله نیمار و مائورو ایکاردی را هم در اختیار ندارد و حالا باید بدون امباپه در لیگ قهرمانان به مصاف لایپزیش برود.

در جریان پیروزی این هفته PSG مقابل نانت امباپه هفتمین گل خود در لیگ۱ را به ثمر رساند ولی زمانی که تعویض شد درحالیکه پای راستش را با دست گرفته بود و به نظر می رسید درد می کشد از زمین بیرون رفت.

با اینکه توماس توخل بعد از آن بازی گفت امباپه مصدوم نیست ولی ستاره فرانسوی تمرین روز دوشنبه PSG را از دست داد تا شایعات قوت بگیرد. تا اینکه در نهایت تایید شد که او روز چهارشنبه مقابل لایپزیش به میدان نخواهد رفت.

دیدار روز چهارشنبه مقابل لایپزیش برای PSG اهمیت زیادی دارد چرا که این دو تیم از دو بازی قبلی خود سه امتیازی هستند و منچستریونایتد با شش امتیاز صدرنشین این گروه است.

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن