تایید شد؛ مهاجم رئال رئال در یک قدمی دورتموند

سرمربی بروسیا دورتموند شایعات انتقال قرضی رینیر ژسوس مهاجم ۱۸ ساله برزیلی رئال به این باشگاه آلمانی را تایید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رینیر ژسوس ژانویه گذشته با قراردادی تا سال ۲۰۲۶ به ارزش ۳۰ میلیون یورو از فلامینگو به رئال پیوست و برای تیم دوم رئال هم چند بازی انجام داد اما دسته سوم اسپانیا پس از شیوع کرونا نیمه تمام ماند. 

سران رئال قصد دارند فصل بعد او را به تیمی دیگر قرض بدهند و  برای این مهم با بایرلورکوزن صحبت هایی شده بود. در رئال بر این اعتقادند که رینیر برای کسب تجربه بیشتر بهتر است یکی دو فصل در تیمی دیگر به صورت قرضی بازی کند و تا ماه پیش از لورکوزن و رئال وایادولید به عنوان تیم های خواهان او نام برده می شد.

حضور وینسیوس، رودریگو و میلیتائو که همگی بازیکنان خارج از اتحادیه اروپا و بدون پاسپورت اسپانیایی هستند، مانع از این می شود که رینیر فصل بعد برای تیم اول رئال بازی کند و بازی در تیم دوم نیز نه باب میل اوست و نه سران باشگاه.

در حالی که تصور می شد او برای گرفتن پاسپورت اسپانیایی یکی دو سال را در باشگاهی اسپانیایی به صورت قرضی بازی کند، چند روز پیش رسانه ها خبر از انتقال احتمالی او به دورتموند دادند و این بازیکن ۱۸ ساله آینده دار دو سال قرضی برای زردپوشان بازی خواهد کرد. سناریویی مشابه اشرف حکیمی.

حتی اخباری منتشر شد که رینیر راهی دورتموند شده تا قراردادش را امضا کند اما هنوز چنین اتفاق رخی نداده است.

شب گذشته و پس از برتری پرگل دورتموند برابر آستریا وین در یک بازی دوستانه، لوسین فاوره سرمربی زردپوشان با سوالی در مورد رینیر مواجه شد و در مورد انتقال احتمالی او گفت:« بله ما درخواست جذب او به شکل قرضی را داده ایم و مذاکرات ادامه دارد. هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. رینیر می تواند مهاجم نوک بازی کند و نیز در خط هافبک به میدان برود. او حتی می تواند مهاجم کاذب هم باشد. بازیکنی بسیار باکیفیت است و باید ببینیم چه خواهد شد.»

تگ ها


بروسیا دورتموند نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ رینیر ژسوس رئال مادرید