تایید شد: پرسپولیس بازی سپاهان را عقب انداخت

در بازگشت پرسپولیس از هند و در شرایطی که برنامه‌ریزی در لیگ بر علیه این باشگاه به نظر می‌رسید، با برنامه ریزی جدید آنها با اتهام تحت فشار گذاشتن سازمان لیگ مواجه شده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس در چند مرحله اعتراض خود را نسبت به برنامه ریزی سازمان لیگ و قرنطینه اعلام کرد، در نهایت این برنامه با تغییراتی همراه شد. موضوعی که واکنش دیگر باشگاه‌ها را نیز به همراه داشت و آنها از نقش این باشگاه در تغییر برنامه و فشار روی سازمان لیگ خبر دادند. باشگاه پرسپولیس و معاون اجرایی این باشگاه اما در این خصوص به این شکل پاسخ داد‌ه‌اند: در رابطه با برنامه سازمان لیگ چیزی که اتفاق افتاده این بود که باشگاه خواسته که اتفاق نیم فصل اول در نیم فصل دوم و اکنون هم اتفاق بیفتد. ما چون فینالیست آسیا، فینال سوپرکاپ حضور داریم و مدعی جام حذفی و لیگ هستیم کاملا تحت فشار و هجمه قرار داریم.

وی ادامه داد: وقتی تیمی وارد مراحل بالاتر می شود مسلما مسابقات دچار تغییراتی می شود. با مکاتباتی که مدیران باشگاه طی روزهای اخیر داشتند، توانستیم بازی سپاهان را دو روز عقب بیندازیم. اگر ما وارد قرنطینه شدیم احترام به کادر درمان و مردم بوده است. جا دارد اینجا از فدراسیون فوتبال و کارمندان مرکز ملی فوتبال بابت همکاری آنها در دوران قرنطینه تشکر کنیم. در این قرنطینه سعی کردیم به جامعه کمک کنیم. خدا را شکر بعد از چهار روز قرنطینه و با تست منفی از آن خارج شدیم. در رابطه با برنامه ریزی ما خواهان عدالت هستیم و هر چیزی که برای دیگر تیمها اتفاق می افتد برای ما هم همینطور بیفتد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال