تایید مذاکره استقلال با دفاع چپ پیکان

بازیکن تیم فوتبال پیکان مذاکره با استقلالی‌ها را تایید کرد اما اعلام کرد که با توجه به سایر پیشنهادات قرار است درباره آن تصمیم‌گیری کند....

به گزارش مدال، آرمان قاسمی مدافع چپ با سابقه تیم پیکان در پایان فصل قراردادش را با این تیم تمدید نکرد و بعد از 5 سال از پیکان جدا شد. او که فصل گذشته 27 بازی به عنوان کاپیتان این تیم به میدان رفت هنوز در این فصل تیم جدیدش را مشخص نکرده است هرچند گفته می شود پیشنهاداتی از ایران و خارج از کشور دارد. قاسمی با تایید این موضوع گفت:« من اصولا اهل این نیستم که خیلی خبرساز باشم. امسال هم همینطور است اما پیشنهاداتی دارم.» او با بیان اینکه امسال هم مثل سال گذشته با استقلال مذاکره کرده است گفت:« من سال گذشته با استقلال تمام کرده بودم اما خب بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد. من نیم فصل هم از پرسپولیس پیشنهاد داشتم. مدتی قبل از طریق مدیربرنامه هایم در چند نوبت با استقلال مذاکره کرده ام و مذاکرات هم مثبت بوده است.»


این در حالی است که استقلال در دفاع چپ با کمبود بازیکن مواجه است و گفته می شود که هروویه میلیچ مدافع کروات مدنظر این تیم در آستانه بازگشت به تهران و توافق است.


با این وجود مدافع چپ فصل گذشته پیکان پیشنهاداتی هم از دیگر کشورها دارد:« پیشنهاداتی از ترکیه ، رومانی و حاشیه خلیج فارس هم دارد.

بیشتر بخوانید:
16 روز تا حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا

تگ ها


آرمان قاسمی قاسمی استقلال آرمان قاسمی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال