تا بارسلونا به خودش بجنبد، با PSG امضا کردم

ستاره هلندی سابق لیورپول هفته ها گزینه نقل و انتقالاتی اول بارسا بود ولی به یک‌باره از پی اس جی سر در آورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو ماه و نیم پیش انتقال جورجینیو واینالدوم به پی اس جی رسمی شد. هافبک هلندی لیورپول پس از ۵ فصل خوب در این باشگاه با اتمام قراردادش راهی تیم پاریسی شد.

واینالدوم ابتدا با بارسلونا وارد مذاکره شد و مدیر برنامه های او چند دور مذاکرات مثبت با باشگاه کاتالان داشت و حتی روز تست پزشکی او نیز مشخص شده بود. برنامه بارسا معرفی واینالدوم به هوادارانش بود اما در نهایت او با دریافت پیشنهاد مالی به مراتب بهتر از پی اس جی، تصمیم گرفت به باشگاه پاریسی ملحق شود.

واینالدوم در نشست خبری بازی پی اس جی و رنس بار دیگر به سوالی در مورد رد پیشنهاد بارسا پاسخ داد و گفت:« همه چیز سریع طی شد. بارسا ابتدا با من مذاکره کرد ولی روند گفت و گو ها طولانی شد. آنقدر طولانی که پی اس جی به من پیشنهاد داد و پس از صحبت با لئوناردو مدیر ورزشی تیم متقاعد شدم که راهی این باشگاه شوم.

پروژه ورزشی بسیار جذابی را به من معرفی کردند و جدیت شان در راه جذب من و نیز شبیه بودن ایده های مائوریسیو پوچتینو(سرمربی پی اس جی) به یورگن کلوپ(سرمربی لیورپول) نیز موثر بود. در واقع بارسلونا آنقدر معطل کرد تا من با پی اس جی امضا کنم.»

تگ ها


پاری سن ژرمن جورجینیو واینالدوم فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال