تا سامان هست خیال فوتبال تبریز راحت است!

سامان روز گذشته با بازوبند کاپیتانی ماشین سازی در زمین بازی حضور یافت تا پس از یک مقطع دوری از فوتبال تبریز بار دیگر در زادگاه خود به میدان برود....

به گزارش مدال، هر گاه که تیمی از فوتبال تبریز به مصاف سرخابی های پایتخت می رود، هواداران فوتبال این خطه نا خوداگاه به یاد سامان نریمان جهان می افتند. بازیکنی که به خوبی راه گل زدن به پرسپولیس و استقلال را بلد است. بخش عمده ای از خاطراتی که تراکتوری ها با سامان دارند، مربوط به گل های حساس وی به استقلال و پرسپولیس می شود. این موضوع تا حدی پیش رفته که کافی است تیم های تبریزی سامان را درترکیب شان داشته باشند، آن گاه خیال همه از بابت بازی مقابل سرخابی های پایتخت راحت خواهد بود.

سامان روز گذشته با بازوبند کاپیتانی ماشین سازی در زمین بازی حضور یافت تا پس از یک مقطع دوری از فوتبال تبریز بار دیگر در زادگاه خود به میدان برود. او از آغاز بازی تا پایان آن نقش اول را در حملات تیم ایفا می کرد و بار اصلی کارهای تهاجمی تیم خطیبی روی دوشش بود. سرانجام نیز فرار دیدنی سامان که با خطای مدافع حریف همراه بود، زمینه تک گل ماشین سازان را فراهم کرد تا بار دیگر ردپای سامان را در بردهای تیم های فوتبال تبریز مقابل سرخابی های پایتخت ببینیم.

بیشتر بخوانید:

گزارش تصویری از بازی استقلال و ماشین سازی

 

تگ ها


سامان نریمان جهان ماشین‌سازی استقلال ماشین سازی ماشین سازی-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال