تا پایان ماه قرارداد سرمربی تیم ملی والیبال منعقد خواهد شد

میلاد تقوی درباره زمان عقد قرارداد سرمربی تیم ملی گفت: تا پایان ماه قرارداد منعقد خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، دبیرکل فدراسیون والیبال، درباره زمان عقد قرارداد سرمربی تیم ملی والیبال گفت: تا پایان ماه قرارداد منعقد خواهد شد.

میلاد تقوی در پاسخ به این سؤال که چرا پروسه معرفی سرمربی به عقب افتاد؟ گفت: پروسه به عقب نیفتاده است، پس از پایان جلسه کمیته فنی اعلام شد که آخر ماه سرمربی معرفی می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که رئیس فدراسیون در پایان جلسه زمان معرفی سرمربی تیم ملی را یک هفته (۱۹ آبان) اعلام کرده بود، گفت: ان‌شاءالله تا آخر ماه سرمربی معرفی می‌شود. همان چیزی که داورزنی گفته است، درواقع منظورش آخر ماه بوده است. به هر حال در شرایط کرونایی، در بحث قرارداد باید مسیر حقوقی پیگیری شود. قطعاً در چند روز آینده قرارداد منعقد خواهد شد.

دبیرکل فدراسیون والیبال در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه الکنو سرمربی تیم ملی است یا خیر؟ افزود: بله، الکنو.

تقوی در پاسخ به این سؤال که قبل از امضای قرارداد با سرمربی جلسه کمیته فنی تشکیل می‌شود یا خیر؟ گفت: نظر اعضای هیئت رئیسه و کمیته فنی پیش از این اخذ شده است. همه اعضای کمیته فنی با الکنو موافق بوده‌اند و این موافقت نیز منطقی است چرا که وی رزومه المپیک دارد. در حال حاضر مسائل مالی مطرح است، قطعاً نظر هیئت رئیسه اخذ می‌شود و گزینه‌ای که به نفع منافع والیبال ایران است، انتخاب خواهد شد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا با الکنو به توافقات مالی رسیده‌اید یا خیر؟ اظهار داشت: به هر حال رایزنی‌ها در حال انجام است ولی با توجه به شخصیت الکنو، خیلی در خصوص مسائل مالی دچار مشکل نخواهیم شد. توافقات اولیه مسائل مالی بین فدراسیون و الکنو انجام شده و در حال حاضر مسیر حقوقی عقد قرارداد را طی می‌کنیم.

دبیرکل فدراسیون والیبال درباره ارزیابی‌اش از هفته نخست برگزاری رقابت‌های لیگ متمرکز گفت: همه تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم، اگر در ادامه این ستاد تصمیمی مبنی بر تعطیلی اعلام کند، ما نیز موظف هستیم به آن عمل کنیم؛ در غیر این صورت طبق برنامه پیش خواهیم رفت. در هفته نخست نیز همکارانمان در فدراسیون و هیئت والیبال تهران زحمات بسیاری کشیده‌اند تا پروتکل‌های بهداشتی انجام شود. بازی‌های خوبی برگزار شد و نقاط قوت بیش از نقاط منفی بود. تجربه خوبی برای هفته‌های آینده به دست آوردیم تا اندک مشکلات را نیز حل کنیم. با توجه به کاهش رفت‌وآمد تیم‌ها و متمرکز بودن رقابت‌ها، نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این هفته بهتر انجام شد.

تقوی در پاسخ به این سؤال که آیا فشردگی مسابقات باعث آسیب‌دیدگی برخی از ملی‌پوشان شد یا خیر؟ تأکید کرد: برای بازیکنان تیم ملی که رقابت‌های سخت لیگ جهانی را پشت سر گذاشته‌اند و از یک قاره به قاره دیگر سفر داشته و سه بازی متوالی را انجام داده‌اند، بعید به نظر می‌رسد که رقابت‌های داخلی با یک روز استراحت، فشار مضاعفی را بر آنها وارد کرده باشد. در ادامه نظر دوستان را خواهیم شنید اما بعید می‌دانم که این مسئله دلیلی برای آسیب‌دیدگی بازیکنان باشد.

بیشتر بخوانید:

همه اعضا با آلکنو موافق بودند/لیگ برتر والیبال هفته‌ پرباری نداشت

انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال در گام آخر/ «آلکنو» نزدیک به نیمکت

 

 

تگ ها


میلاد تقوی والیبال تیم ملی والیبال ایران سرمربی تیم ملی والیبال ایران ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس کرونا ولادمیر آلکنو والیبال