تا پایان ویروس کرونا کنار مردم هستیم

رئیس فدراسیون والیبال گفت: سعی بر این است تا پایان ویروس کرونا در کنار قشر آسیب پذیر کشور باشیم....

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم کمک مومنانه فدراسیون والیبال برای حمایت از قشرهای ضعیف و خانواده‌های نیازمند جامعه، امروز (یکشنبه) با حضور مسئولین ورزش کشور در سالن والیبال فدراسیون برگزار شد.

محمدرضا داورزنی در حاشیه مراسم کمک مومنانه فدراسیون والیبال گفت: به عنوان وظیفه اجتماعی فدراسیون والیبال، در جهت تحقق ماموریت مقام معظم رهبری در این کار مومنانه که مردم آغاز کردند و نهادهای مختلف نیز اقدامات خوبی برای کمک اقشار آسیب پذیر انجام دادند حضور داریم.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: فدراسیون وظیفه خود می داند در این مراسم ها حضور داشته باشد. همانطور که در دوران سیل و زلزله حضور داشته ایم الان نیز به عنوان کاری که ضرورت کشوری ایجاب می کند حضور دایم. با توجه به فشارهای اقتصادی، گرفتاری هایی که برای قشر آسیب پذیر کشور به وجود آمده است وظیفه خود می دانیم در کنار این عزیزان حضور داشته باشیم و بتوانیم بخشی از آلام را التیام بخشیم.

وی تاکید کرد: سعی می کنیم تا پایان ویروس کرونا در مراسمات این چنینی شرکت کنیم و با کمک بسیج و وزارت ورزش بتوانیم اقداماتی را انجام دهیم. والیبال همانطور که دل مردم را شاد و باعث عزت و افتخار کشور شده است در این دوره از تاریخ نیز که تحت سخت ترین و شدید ترین تحریم ها هستیم و فشار اقتصادی سنگینی را به دوش مردم گذاشته است در جهت رفع برخی از آن‌ها در کنار مردم هستیم.

تگ ها


محمدرضا داورزنی فدراسیون والیبال کمک مومنانه