تا 2021 منتظر قهرمانی یونایتد نباشید!

مالکان باشگاه منچستریونایتد اعلام کردند که از این تیم انتظار قهرمانی در لیگ برتر انگلیس تا سال 2021 را ندارد و همین امر باعث بالا رفتن خشم هواداران این تیم از مالکین آمریکایی باشگاه شده است....

مالکان باشگاه منچستریونایتد اعلام کردند که از این تیم انتظار قهرمانی در لیگ برتر انگلیس تا سال 2021 را ندارد و همین امر باعث بالا رفتن خشم هواداران این تیم از مالکین آمریکایی باشگاه شده است.

به گزارش مدال، خانواده گلیزر که مالکیت باشگاه منچستریونایتد را در اختیار دارد، اعلام کرده‌اند که انتظار کسب عنوان قهرمانی از شیاطین سرخ تا سال 2021 را ندارند و برای بازگشت به شکوه و قهرمانی برنامه‌ای سه ساله در سر دارد!

در واقع مالکان آمریکایی شیاطین سرخ این نکته را پذیرفته‌اند که میان ترکیب آنها با مدعیان فعلی تفاوت بسیاری وجود دارد و این اعتراف باعث خشم هواداران یونایتد شده است؛ چرا که آنها معتقدند سیاست‌های گلیزرها تنها در راستای کسب درآمد از این باشگاه است نه رساندن شیاطین‌سرخ به موفقیت.
منچستریونایتد از زمان جدایی «سر الکس فرگوسن» روزهای خوبی را سپری نکرده و هواداران این تیم تشنه بازگشت به دوران شکوه خود هستند.

بیشتر بخوانید:

نقشه محرمانه پوگبا برای جدایی از منچستریونایتد

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ گلیزرها خانواده گلیزر لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان فوتبال