تباس: دلم می خواهد مسی همیشه در لالیگا باشد

خاویر تباس رئیس لالیگا با ابراز خوشحالی از ماندگار شدن مسی در بارسا می‌گوید جدا شدن او از این تیم ایده خوبی نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خاویر تباس رئیس لالیگا می‌گوید قصد مسی برای ترک بارسلونا در تابستان امسال ایده خوبی نبوده و می توانسته به برند مسی ضربه جدی وارد کند. تباس همچنین هشدار داد که اگر اپیدمی کرونا بار دیگر فوتبال را به تعطیلی بکشاند این ورزش با بحران مالی مواجه خواهد شد.

لیونل مسی بعد از یک فصل پرتنش و بعد از شکست ۸-۲ بارسا مقابل بایرن مونیخ اعلام کرد قصد جدایی از بارسلونا را دارد. بعد از کش و قوس فراوان اما مسی اعلام کرد از تصمیمش منصرف شده و در بلوگرانا ماندگار خواهد شد.

خاویر تباس رئیس لالیگا در مصاحبه با خبرنگاران در این باره گفت: " همینطور که همیشه گفته ام من دلم می خواهد مسی همیشه در لالیگا باشد. اگر او در بارسلونا بماند این برای بارسا بهتر خواهد بود. اتحاد بین مسی و بارسلونا برای بارسا، برای مسی و برای لالیگا اتفاق خوبی است. به نظرم جدا شدن از بارسلونا برای مسی ایده خوبی نبود".

تباس در ادامه گفت: " شاید این تصمیم برای مسی به عنوان فوتبالیست توجیه داشته باشد ولی برای مسی به عنوان یک صنعت فوتبالی این اصلاً تصمیم خوبی نبود. مسی مثل ماشینی است که دور و برش به یک صنعت شکل داده و من بعید می دانم این تصمیم می توانست از این نظر به نفع او باشد. مسی در نهایت ماندگار شد ولی ما قبل از آن حق پخش جهانی لالیگا را به مدت چهار سال فروخته بودیم و هیچکس با ما تماس نگرفت که بگوید حالا که مسی قصد رفتن از لالیگا را دارد بیائید قراردادمان را لغو کنیم".

بیشتر بخوانید:

همان ابتدای کار به خانه لیونل مسی رفتم!

مسی نه؛ دوست ستاره آرژانتینی هدف جدید اینتر

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال