تبانی در کدام بازی لیگ یک؟ مشخص شد

فریبرز محمود زاده – رییس برگزاری بازی های لیگ یک چند روز پیش به صراحت اعلام کرد که از سوی ناظر یکی از بازی ها تبانی به سازمان لیگ گزارش شده است و این تخلف در دست بررسی است....

به گزارش"ورزش سه"، بعد از این مسابقه این سوال پیش آمد که تبانی در کدام یک از بازی های لیگ یک شکل گرفته است؟ داریوش هرمزی، سرمربی تیم قشقایی شیراز که تیمش دیروز و در هفته سی و دوم مسابقات موفق شد تیم بادران را با یک گل شکست دهد ناخواسته فاش کرد که تبانی در کدام یک از بازی های لیگ یک صورت گرفت.

داریوش هرمزی در مصاحبه ای بعد از بازی با بادران این چنین گفت: « من به فدراسیون اعتراض دارم که چرا رأی بازی گل‌ریحان و رایکا اعلام نمی‌شود. به گفته فریبرز محمودزاده تبانی در این بازی مشخص بوده و پرونده این مسابقه هم در کمیته اخلاق و انضباطی باز است.

از شهاب الدین عزیزی خادم می‌خواهم به این مسئله رسیدگی کند. او خودش در تلویزیون اعلام کرد آمده که حق را به حق‌دار برساند و پاکسازی کند، پس چه زمانی این اتفاق می‌افتد؟ چند هفته گذشته و حداقل می‌توانند بگویند این بازی مشکلی نداشته است. محمودزاده در تلویزیون اعلام کرد که ناظرین ما زد و بند در این بازی را تأیید کردند. نمی‌دانم تا چه زمانی می‌خواهیم با فساد در فوتبال راه بیاییم؟ از یک جایی باید این مبارزه شروع شود.»

این بازی در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه دو بر یک به سود تیم گل ریحان پیش می رفت در پایان با نتیجه ۳-۲ به سود تیم رایکا بابل پایان یافت. محمود شافعی – سرمربی وقت تیم گل ریحان بعد از این بازی اتهاماتی به بازیکنان تیمش وارد کرد.

تگ ها


سازمان لیگ برتر دسته یک فریبرز محمودزاده فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال