تبریزی: بدترین لحظه زندگی‌ام را تجربه کردم

مهاجم تیم فوتبال استقلال با حضور در برنامه فوتبال برتر توضیحات کاملی در رابطه با مصدومیتش و روزهای سختی که در استقلال داشته ارایه داده است. &#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه، مرتضی تبریزی مهاجم آسیب دیده تیم فوتبال استقلال شب گذشته اولین میهمان برنامه فوتبال برتر بود و حرف های مختلفی در مورد موضوعات گوناگون زد که در ادامه می خوانید. 

*مصدومیت سنگین از ناحیه رابط صلیبی؟
من بعد از کرونا بهترین بازیکن ممکن بودم و آمادگی بسیار بالایی داشتم ولی متاسفانه در بازی دوستانه پایم را ستون کردم که توپ حریف را بگیرم اما رباص صلیبی و داخلی ام همزمان آسیب دید. باید برای رباط داخلی ۱۰-۱۵ روز صبر کنم تا شرایطش بهتر شود تا بعد از آن رباط صلیبی ام را عمل کنم.

هنوزم باورم نمی شود رابط صلیبی  داده ام 
اصلا یادم نمیاد مصدوم شده باشم، من در طول فوتبالم مصدومیت آنچنانی نداشتم، فقط یکبار مچ پایم در ذوب آهن پیچ خورد ولی ۲-۳ روزه برگشتم. وقتی به کلینیک دکتر نوروزی رفتم او با تعجب من را دید و گفت نیامدی، نیامدی ولی با رباط پاره آمدی! امسال واقعا بدشانس بودم و این پارگی رباط صلیبی تمام بدشانسی هایم را تکمیل کرد.

با آذری تماس گرفتم و دلداری اش دادم
من چند روز قبل از مصدومیت خودم با آذری تماس گرفتم و دلداری اش دادم ولی وقتی برای خود من هم این اتفاق افتاد او تماس گرفت و من هم جواب دادم که خواستم تنها نباشی و حالا من هم کنار تو هستم.

بدترین لحظه زندگی ام را تجربه کردم
من تجربه نداشتم ولی گفته بودند پایت صدا می دهد، بعد از اینکه ضربه خودم درد کمی داشتم ولی اصلا صدایی نشنیدم، حتی درد آنچنانی نداشتم، اصلا فکر نمی کردم که بگویند رباط پایم پاره شده است. بدترین لحظه زندگی ام را تجربه کردم چون واقعا نمی دانستم به پدر و مادرم چگونه این خبر را منتقل کنم. اگر هر کسی به جایی می رسد شک نکنید به خاطر دعای پدر و مادرش است.

مصدومیتم به خاطر دوری از تمرینات بود
تیم ما یکی از بهترین کادرهای پزشکی ایران را دارد، از نظر بدنسازی هم واقعا بهترین نوع تمرین ها را انجام دادیم ولی به نظرم همه چیز به خاطر دوری از تمرینات شد. البته من رباطم ضربه خورد و ربطی به این مسائل نداشت.

چرا در استقلال مثل ذوب آهن نیستم؟
من با کلی آرزو با استقلال آمدم ولی در زمان آقای شفر کمتر بازی می کردم. اول امسال با حضور آقای استراماچونی خوب کار کردم ولی تیم در ۵ هفته اول خوب نتیجه نگرفت. در جام حذفی که یک پنالتی خراب کردم فشار روی من خیلی زیاد شد. البته از هواداران استقلال عذرخواهی می کنم چون آنها حق دارند که از من انتظار داشته باشند.خیلی سخت است وقتی روی بازیکن فشار می آید. بعد از اینکه پنالتی در جام حذفی خراب کردم نیمکت نشین شدم ولی تیم همه بازی ها را با ۲-۳ گل می برد. در بازی هایی که به زمین می آمدم خیلی تلاش می کردم تا گل بزنم تا از فشار خارج شوم.

دوباره مرتضی تبریزی سابق می شوم 
در یک بازی با ماشین سازی گل خالی را گل نکردم، خودم وقتی صحنه را دیدم گفتم مگر می شود آن توپ را گل نکنم؟ واقعا هر چه جلو رفتم شرایط خیلی سخت تر می شد. من از ذوب آهن به استقلال آمدم و کلی پول رضایتنامه ام را داده بودند، اتفاقا در بازی اول برای استقلال گل زدم آن هم در پست بازیکن گوشه چپ ولی مطمئن باشید گذشته را دور می ریزم و دوباره مرتضی تبریزی همیشگی می شوم.


 یک عده تماشاگرنما هم وجود دارند
از ته دلم می گویم وقتی مردم را دربیرون می بینند خیلی خوب برخورد می کنند و انگار من را خیلی دوست دارند اما یک عده تماشاگر نما در اینستاگرام رفتارهای مناسبی نداشتند.

در بازی با العین منظورم هواداران استقلال نبودند
بازی با العین گل زدم و رو به تماشاگران حریف دستم را به نشانه سکوت نشان دادم و اصلا منظورم به هواداران خودمان نبود. در بازی با ماشین سازی هم نمی خواستم آن توپ گل نشود، خیی سعی کردم گل بزنم ولی نمی دانم چرا گل نشد.

از تمام تیم های ایران پیشنهاد داشتم
بله من از همه تیم های ایران پیشنهاد داشتم، بیرانوند هم که قبل از حضور در استقلال برای من پست منتشر کرده بود در این مدت جویای حالم شد و او هم مثل خیلی ها دوست داشت که من به تیم حریف بروم اما من استقلال را دوست داشتم. ای کاش آن رقم برای رضایتنامه من پرداخت نمی شد چون همه مرتب می گویند که فلان رقم برای رضایتنامه تو پرداخت شده و همن مساله خیلی من را اذیت می کند.

بازی با فولاد خیلی برای ما مهم است 
لیگ در این چند سال خیلی خوب شده است. اولین بازی استقلال مقابل فولاد خیلی مهم است. امیدوارم بازی اول را ببریم. در این بازی برنده شویم شرایط برای استقلال خیلی بهتر می شود. 

شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر است
اختلاف ۱۰ امتیازی باعث شده ت شانس پرسپولیس بیشتر است اما استقلال بازی به بازی پیش می رود و نباید کاری به تیم های دیگر داشته باشیم.

تگ ها


استقلال تهران مرتضی تبریزی