تبریزی:برای کسب برد در دربی به میدان می رویم

مهاجم استقلال در خصوص دربی پیش رو و شرایط تیمش صحبت هایی را مطرح کرد....

به گزارش مدال، مرتضی تبریزی در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: باید بگویم از سه هفته‌ای که از لیگ گذشته در دو هفته‌اش استقلال شرایط بسیار خوبی داشته است متاسفانه نتوانستیم آن اندوخته‌ای را در بازی داشته‌ایم را حفظ کنیم و یک امتیاز را به دست آورده‌ایم.

وی ادامه داد: البته باید بگویم داوری خیلی در عملکرد استقلال و نتیجه‌گیری‌اش در این سه هفته تاثیر داشته است که امیدوارم داوران ما در تصمیماتی که در زمین می‌گیرند بهتر عمل کنند.

مهاجم استقلال در مورد گلی که به ثمر و رساند و داور آن را مردود اعلام کرد تصریح کرد: به نظر من هیچ خطایی در این صحنه اتفاق نیفتاد من اگر ۱۰ بار دیگر هم آن صحنه را ببینم می‌گویم آن صحنه سالم بود یک برخورد طبیعی بین ما اتفاق افتاد اما مدافع نفت در آن صحنه زرنگی کرد.

تبریزی ادامه داد: داور در نیمه اول هم یک پنالتی برای تیم ما می‌گرفت که این کار را انجام نداد به نظرم استقلال روی این موارد در حال ضربه خوردن است.

وی درباره اینکه خیلی‌ها معتقدند استقلال در دربی از پیش بازنده است گفت: اصلا این گونه نیست دربی یک بازی خاص است که شرایطش با همه بازی‌های دیگر فرق می‌کند مطمئن باشید استقلال برای کسب برد در دربی به میدان خواهد رفت.

 

بیشتر بخوانید:

واکنش زرینچه به تغییر ساعت دربی

تگ ها


باشگاه استقلال مهاجم استقلال اشتباهات داوری مرتضی تبریزی دربی 90 استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال