تبریزی: تقابل با استقلال در آسیا؟ احتمال می دهم ما صعود کنیم

مرتضی تبریزی، بازیکن ذوب آهن در پایاندیدار مقابل پرسپولیسدر مورد اینکه او خیلی کم در فصل جاری برای مصاحبه در میکسدزون آمد، گفت: خیلی کم مصاحبه کردم ......

مرتضی تبریزی، بازیکن ذوب آهن در پایان دیدار مقابل پرسپولیس در مورد اینکه او خیلی کم در فصل جاری برای مصاحبه در میکسدزون آمد، گفت:

خیلی کم مصاحبه کردم. فکر کنم الان برای بار سوم است که برای مصاحبه اینجا ایستادم و برایم باعث افتخار است که با شما صحبت می‌کنم.

وی افزود:

بازی خیلی سختی بود. پرسپولیس با قهرمانی نشان داده تیم بسیار خوبی است. باد بدی در ورزشگاه می‌وزید و روی بازی دو تیم تاثیر گذاشت. خدا را شکر بردیم و توانستیم به جایگاهمان در رده دوم جدول باز گردیم. سهمیه ما حالا به طور مستقیم یا غیر مستقیم قطعی شده است.

 مهاجم ذوب آهن در مورد اینکه وضعیت قرار داد او با ذوب آهن چطور است و آیا پیشنهاد هم دارد،‌ تصریح کرد:

با ذوب آهن قرارداد دارم. به هر حال هر بازیکنی پیشنهاد دارد. هم پیشنهاد داخلی و هم خارجی دارم که باید در آخر فصل ببینم وضعیت چطور می‌شود.

وی در مورد اینکه آیا پیشنهادهای او از آسیا است، تصریح کرد:

پیشنهاد آسیایی دارم و یک پیشنهادم هم اروپایی است.

تبریزی در مورد اینکه آیا خودش دوست دارد در تیم بماند، گفت:

الان سخت است که تصمیمی بگیرم. سعی می‌کنم یک تصمیم خوب برای آینده فوتبالی‌ام بگیرم.  ذوب آهن هم تیم بسیار خوب و بزرگی است که سال‌های خوبی در این تیم داشتم. امیدوارم تصمیمی بگیریم که به آینده فوتبالم کمک کند.

تبریزی در مورد اینکه آیا  احتمال دارد در ذوب آهن هم بماند، گفت:

شرایط را می‌سنجم و شاید هم در ذوب آهن ماندم. الان نمی‌توانم چیزی بگویم.

وی در مورد اینکه باید در لیگ قهرمانان با استقلال بازی کنند، گفت:

استقلال هم تیم بسیار خوبی است. ما هم خیلی خوب کار کردیم و جزو تیم‌های خوب لیگ هستیم. بازی خوبی مقابل استقلال داریم و تیم صعود کننده از الان مشخص نیست. دو تیم بازی سختی دارند هر چند که خودم احتمال این را می‌دهم که ما صعود کنیم.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال