تبعات حضور فرد غیرفوتبالی در تمرین استقلال

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با ارسال ابلاغیه ای، نسبت به حضور یک فرد خاص در تمرین استقلال واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چند روز پیش و قبل از عزیمت استقلال به مسجدسلیمان برای دیدار مقابل نفت، یک فرد غیر فوتبالی در تمرین آبی پوشان حضور پیدا کرد که ضمن دیدار و احوالپرسی با سرمربی و بازیکنان استقلال، حتی با مهدی قایدی نیز وارد شوخی های فیزیکی نیز شد که این مسئله با اعتراض شدید هواداران این تیم در فضای مجازی همراه گردید.


پس از این مسئله، هواداران استقلال در فضای مجازی با انتقاد از مسئولین تیم بابت راه دادن این فرد به تمرین آبی پوشان آن هم بدون رعایت پروتکل های بهداشتی، خواستار پیگیری این موضوع شدند که اکنون کمیته انضباطی نیز به این مسئله واکنش نشان داد و ابلاغیه ای را صادر کرد.


در این اطلاعیه آمده است:
*با توجه به حضور فرد غیر مرتبط در جلسه تمرین تیم و دیدار با بازیکنان تیم استقلال تهران، طبق بند ۱۱ ماده ۲۱ مقررات انضباطی، باشگاه استقلال به دلیل تخلف فوق، چنانچه دفاعیاتی دارد ظرف مدت ۲ روز از تاریخ این ابلاغیه ، دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی ارسال کند. 

در ادامه نیز کمیته انضباطی نسبت به صحبت های پیروز قربانی مربی سایپا پس از دیدار مقابل گل گهر واکنش نشان داد و خواستار ارسال دفاعیه از سوی وی شد. در این ابلاغیه آمده است:
*پیروز قربانی، مربی سایپا به دلیل توهین و نشر اکاذیب در مصاحبه پس از دیدار برابر گل گهر، به دلیل تخلف فوق، چنانچه دفاعیاتی دارد ظرف مدت ۲ روز از تاریخ این ابلاغیه ، دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی ارسال کند.

بیشتر بخوانید:

بیک زاده: ترکیب استقلال زیاد تغییر می‌‌کند

استقلالی‌ها مغضوب، ناجی ذوب‌آهن شدند

 

 

تگ ها


کمیته انضباطی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال