تبعات یک درخشش؛ ستاره‌های نساجی می‌روند

درخشش نساجی در هفته های پایانی لیگ برتر به خصوص در برابر تیم های مدعی جدایی چند بازیکن این تیم را به همراه داشته و به نظر می رسد این روند در روزهای آتی ادامه خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از حضور رحمان جعفری در تیم شهر خودرو علی شجاعی هم با انتشار پستی از نساجی خداحافظی کرد. البته هافبک چپ پای تیم امید که در هفته های پایانی لیگ برتر به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا نتوانست نساجی را همراهی کند هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده است.

چند بازیکن دیگر نساجی هم مورد توجه تیم های دیگر قرار گرفته اند و هیچ بعید نیست در روزهای آتی به تیم های دیگر ملحق شوند. بازیکنانی چون علیرضا حقیقی دروازه بان تیم. سید محمد میری که دو شوت و دو گل تماشایی در بازی با استقلال و سپاهان به ثمر رساند و نوید عاشوری که در میانه میدان نساجی ارایه گر بازی های خوبی بود. در عین حال نساجی مذاکره با بازیکنان خود برای تمدید قرارداد را آغاز کرده و در اولین گام موفق شد قرارداد حامد شیری – کاپیتان تیم را برای یک فصل دیگر تمدید کند.

این اتفاقات بدین معنی است که نساجی برای آماده کردن یک تیم خوب برای فصل جدید کار سختی را پیش رو دارد چون با حضور نفرات جدید تیم برای هماهنگی نیاز به زمان خواهد داشت. از سویی درخشش در فصل گذشته بازی ها انتظارات را از تیم بالا برده است. حفظ بازیکنان کلیدی تیم می تواند به تکرار درخشش تیم منجر شود اما وقتی پای پیشنهادات تیم های بزرگ تر با ارقام بالا به حساب می آید حفظ آنها برای نساجی که یک تیم خصوصی با بودجه محدود است، سخت می شود.

بیشتر بخوانید:

علی شجاعی از نساجی جدا شد

کار سخت نساجی؛ حقیقی رفتنی است

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال